Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,994,980.00 119 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 24,780 2015-12-16 2015-12-17 85621240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633289034 kontr nr be1d020092091359
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 340 2015-12-15 2015-12-16 85421240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633641385 kontr nr be1d010087041120
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 38,119 2015-12-15 2015-12-16 85521240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633642208 kontr nr be1d020130086242
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 240 2015-12-15 2015-12-16 86121240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633641449 kontr nr be1d020131086229
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 41,647 2015-12-15 2015-12-16 85021240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633290022 kontr nr be1d020158086214
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 3,292 2015-12-15 2015-12-16 85321240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633288901 kontr nr be1d010087041118
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 1,327 2015-12-15 2015-12-16 85721240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633641429 kontr nr be1d020065162284
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 340 2015-12-15 2015-12-16 85921240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633642210 kontr nr be1d020066086223
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 15,489 2015-12-15 2015-12-16 86021240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633289035 kontr nr be1d02009201272
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 44,150 2015-12-15 2015-12-16 85121240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633289227 kontr nr be1d020043042150
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 6,921 2015-12-15 2015-12-16 84921240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633290023 kontr nr be1d0201158086205
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 242,945 2015-12-15 2015-12-16 85821240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633641360 kontr nr be1d020199086239
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 19,656 2015-12-15 2015-12-16 85221240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 633289028 kontr nr be1d020073088129
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 34,070 2015-11-25 2015-11-26 78021240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 631957522 kontr nr be1d020158086214
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 29,870 2015-11-23 2015-11-23 75321240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 631957499 kontr nr be1d 020130086242
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 264,684 2015-11-23 2015-11-23 75621240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 632427694 kontr be1d 020199086239 kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 240 2015-11-23 2015-11-23 75421240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 632427696 kontr be1d 020131086229 kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 42,100 2015-11-23 2015-11-23 76021240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 631957429 kontr nr be1d020043042150 perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 16,228 2015-11-23 2015-11-23 76121240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie tetor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020073088129 fat.631957447 njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 4,048 2015-11-23 2015-11-23 75821240012015 Elektricitet 2124001 fat nr 631957500 kontr nr be1d020066086223 kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 340 2015-11-23 2015-11-23 76221240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 631957437 kontr nr be1d 020065162284 kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 14,179 2015-11-23 2015-11-23 75721240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr631957456 kont nr be1d020092091272
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 3,360 2015-11-23 2015-11-23 75221240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 631957396 kontr nr be1d010087041118
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 7,072 2015-11-23 2015-11-23 75921240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie tetor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020158086205 fat.631957521 njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 22,629 2015-11-23 2015-11-23 75521240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 631957455 kontr nr be1d020092091359 kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 340 2015-11-23 2015-11-23 75121240012015 Elektricitet 2124001 energji fat nr 63247615 kontr nr be1d010087041120 kodi 2124001 lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 340 2015-10-21 2015-10-22 64121240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B010087041120 fat.631207631 njesia lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 14,011 2015-10-21 2015-10-22 63921240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020073088129 fat.631207728 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 240 2015-10-21 2015-10-22 63221240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020131086229 fat.631207865 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 3,981 2015-10-21 2015-10-22 63321240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020066086223 fat.631207796 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 28,660 2015-10-21 2015-10-22 63821240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020158086214 fat.631207828 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 263,996 2015-10-21 2015-10-22 63521240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020199086239 fat.631207859 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 13,053 2015-10-21 2015-10-22 63721240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020158086205 fat.631207826 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 340 2015-10-21 2015-10-22 63621240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020065162284 fat.631207717 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 12,684 2015-10-21 2015-10-22 63421240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020092091272 fat.631207741 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 1,428 2015-10-21 2015-10-22 64021240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B020043042150 fat.631207706 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 27,265 2015-10-21 2015-10-22 63021240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020130086242 fat.631207795 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 20,462 2015-10-21 2015-10-22 63121240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020092091359 fat.631207740 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 2,486 2015-10-21 2015-10-22 64221240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B010087041118 fat.631207626 njesia lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 11,440 2015-10-14 2015-10-14 58321240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie fat nr 629347352 dt 21.08.2015 kontr nr be1d0200920921272 kodi 2124001
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave