Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 1,923 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
DIGIT-ALBSHA 99,870.00 4 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DIGIT-ALB SHA Tirane 20,400 2023-01-12 2023-01-19 45210160012022 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1016001, Ap Min Brendshme, shpenz per sherbim riabonimi televiziv, kerkese nr 12975 dt 16.12.2022, fature nr 5026 dt 21.12.2022, shkrese nr 12975/1 dt 28.12.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DIGIT-ALB SHA Tirane 22,490 2021-12-28 2021-12-31 47310160012021 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1016001, shpenzim per sherbim riabonimi televiziv, kerkese nr 9737 dt 20.12.2021, fature nr 5218 dt 20.12.2021, shkrese nr 9737/1 dt 22.12.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DIGIT-ALB SHA Tirane 24,990 2020-11-10 2020-11-13 40210160012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1016001,sherbim riabonimi televiziv, kerkese dt 06.10.2020, fature nr 1300005671 dt 09.10.2020 seri 361385143, shkrese nr 7839 dt 29.10.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DIGIT-ALB SHA Tirane 31,990 2019-11-06 2019-11-12 47310160012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1016001, sherbim riabonim televiziv, kerkese nr 7556 dt 23.09.2019, fature 1300004678 dt 25.09.2019, shkrese nr 7556/1 dt 07.10.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave