Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 1,923 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
CONCORD-TRAVELTOURS 2,467,827.00 14 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 192,975 2020-11-04 2020-11-12 39410160012020 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzime udhetimi, sherb jashte vendit, shkrese 675/1 dt 17.09.2020 prverbal 6127/5 dt 18.09.2020 fature 182 dt 18.09.2020 seri 90851971 shkrese 6127/6 dt 22.10.2020 shkrese nr 6127/7 dt 04.11.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 319,800 2020-02-26 2020-03-05 4710160012020 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenz udhetimi sherb jashte vendit, urdher 587/2 dt 28.01.2020, UP 587/3 dt 28.01.2020, ftese per oferte 587/4 dt 28.01.2020, njoftim fituesi APP dt 29.01.2020 fature 55 dt 30.01.2020 seri 84536894 shkrese 587/5 dt 04.02.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 197,160 2020-01-13 2020-01-17 59010160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 8815/1dt 31.10.2019, prverbal dt 31.10.2019 permbledhese fatura dt 07.11.2019 shkrese 8815/5 dt 13.12.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 38,500 2020-01-13 2020-01-17 59110160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 8931/1dt 07.11.2019, UP 8931/2dt 07.11.2019, ftese per oferte 8931/3dt 07.11.2019, njoftim fituesi APP dt 07.11.2019, fature 712 dt 07.11.2019 seri 83809471 shkrese 8931/4dt 13.12.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 88,560 2019-12-24 2019-12-31 57910160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 9761/2dt 11.12.2019, UP 9761/3dt 11.12.2019, ftese per oferte 9761/4dt 11.12.2019, njoftim fituesi APP dt 11.12.2019, fature 793 dt 11.12.2019 seri 84536803 shkrese 9761/5dt 12.12.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 290,772 2019-11-06 2019-11-12 47610160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 7877/2dt 07.10.2019, UP 7877/3dt 07.10.2019, ftese per oferte 7877/4dt 07.10.2019, njoftim fituesi APP dt 07.10.2019, fature 625 dt 08.10.2019 seri 80836484 shkrese 7877/6dt 23.10.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 96,380 2019-11-05 2019-11-08 46910160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 6820/3dt 24.09.2019, UP 6820/5dt 24.09.2019, ftese per oferte 6820/6dt 24.09.2019, njoftim fituesi APP dt 24.09.2019, fature 594 dt 25.09.2019 seri 80836453 shkrese 6820/7dt 08.10.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 83,570 2019-11-05 2019-11-08 47010160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 6841/3dt 02.10.2019, UP 6841/4dt 03.10.2019, ftese per oferte 6841/5dt 03.10.2019, njoftim fituesi APP dt 03.10.2019, fature 618 dt 04.10.2019 seri 80836477 shkrese 6841/6dt 10.10.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 494,460 2019-09-13 2019-09-25 40610160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 6848/1dt 30.08.2019, UP 6848/2dt 30.08.2019, ftese per oferte 6848/3dt 30.08.2019, njoftim fituesi APP dt 30.08.2019, fature 543 dt 02.09.2019 seri 80836351 shkrese 6848/5dt 04.09.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 117,925 2019-07-11 2019-07-16 32810160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 4897/1dt 06.06.2019, UP 4897/2dt 06.06.2019, ftese per oferte 4897/3dt 06.06.2019, njoftim fituesi APP dt 06.06.2019, fature 356 dt 06.06.2019 seri 77513064 urdh 4897/6dt 10.06.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 90,405 2019-07-11 2019-07-16 32910160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 5037/3dt 21.06.2019, UP 5037/4dt 21.06.2019, ftese per oferte 5037/5dt 21.06.2019, njoftim fituesi APP dt 21.06.2019, fature 386 dt 21.06.2019 seri 77513094 shkrese 5037/6dt 08.07.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 61,110 2019-04-11 2019-04-16 14310160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 2544/1dt 01.04.2019, UP 2544/2dt 01.04.2019, ftese per oferte 2544/3dt 01.04.2019, njoftim fituesi APP dt 01.04.2019, fature 186 dt 01.04.2019 seri 75283544 shkrese 2544/5dt 08.04.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 73,710 2019-04-02 2019-04-09 11910160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 2342/1dt 21.03.2019, UP 2342/2dt 21.03.2019, ftese per oferte 2342/3dt 21.03.2019, njoftim fituesi APP dt 21.03.2019, fature 157 dt 21.03.2019 seri 75283515 shkrese 2342/4dt 28.03.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 322,500 2019-03-28 2019-04-01 10210160012019 Udhetim jashte shtetit 1016001, shpenzim udhetim sherbim jashte vendit, urdher 1355/ dt 11.03.2019, UP 1355/4dt 11.03.2019, ftese per oferte 1355/5dt 11.03.2019, njoftim fituesi APP dt 12.03.2019, fature 138 dt 12.03.2019 seri 73454196 shkrese 1355/6dt 20.03.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave