Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 1,923 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
COFFEECLUB 1,203,200.00 4 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 235,000 2023-02-16 2023-02-24 4010160012023 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, Ap Min Brendshme, blerje kafe, UP nr 771/1 dt 23.01.2023, ftese per oferte nr 771/3 dt 23.01.2023, njoftim fituesi APP dt 25.01.2023, fature nr 25 dt 30.01.2023, FH nr 2 dt 30.01.2023, prverbal dt 30.01.2023, shkrese nr 771/5
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 325,000 2022-04-14 2022-04-20 10010160012022 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, blerje kafe, UP nr 2669/1 dt 15.03.2022, Ftese per oferte nr 2669/3 dt 15.03.2022, njoftim fituesi APP dt 25.03.2022 fature nr 84 dt 30.03.2022, FH nr 7 dt 30.03.2022 prverbal dt 30.03.2022 shkrese nr 2669/5 dt 08.04.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 207,600 2021-12-06 2021-12-14 43110160012021 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, blerje kafe, UP nr 7726/1 dt 02.11.2021 ftese per oferte nr 7726/2 dt 02.11.2021 njoftim fituesi APP dt 03.11.2021 fature nr 101145 dt 11.11.2021, FH nr 48 dt 11.11.2021 prverbal dt 11.11.2021 shkrese nr 7726/5 dt 17.11.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 435,600 2020-07-13 2020-07-17 23310160012020 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, blerje kafe, UP 4095/1 dt 04.06.2020 ftese per oferte 4095/2 dt 04.06.2020 njoftim fit APP dt 08.06.2020prverbal dt 09.06.2020 fature 3303 dt10.06.2020 seri 89744003 FH nr 10 dt 10.06.2020 prverbal dt 10.06.2020 shkrese 4095/3
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave