Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,410 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARTEO2018 1,451,640.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ARTEO 2018 Tirane 394,200 2023-01-12 2023-01-19 45410160012022 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1016001,blerje materiale per ndricim, UP nr 12974/1dt 16.12.2022,Ftese per oferte nr 12974/3 dt 16.12.2022, njoftim fituesi APP dt 19.12.2022 fature nr 207 dt 28.12.2022, FH nr 47dt 28.12.2022 prverbal dt 28.12.2022 shkrese nr 12974/5dt 30
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ARTEO 2018 Tirane 551,400 2022-01-17 2022-01-24 48910160012021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 1016001, sherbim riparim gjeneratori UP nr 8591/1 dt 22.11.2021 ftese per oferte nr 8591/2 dt 22.11.2021 njoftim fituesi APP dt 23.11.2021 fature nr 120 dt 02.12.2021, prverbal sherbimi dt 02.12.2021 shkrese nr 8591/5 dt 13.12.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ARTEO 2018 Tirane 17,640 2021-12-22 2021-12-31 45210160012021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 1016001, sherbim ekspertim gjeneratori UP nr 7865/1 dt 05.11.2021 ftese per oferte nr 7865/2 dt 05.11.2021 njoftim fituesi APP dt 08.11.2021 prverbale dt 8,9,10 nentor 2021 fat nr 113 dt 15.11.2021, prverbal sherbimi dt 15.11.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ARTEO 2018 Tirane 117,600 2021-06-15 2021-06-29 16610160012021 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1016001, shpenzime perblerje mat per ndricim UP nr 2198/1 dt 29.04.2021, ftese per oferte nr 2198/2 dt 29.04.2021 njoftim fituesi APP dt 05.05.2021 fature nr 41/2021 dt 12.05.2021,FH nr 8 dt 12.05.2021,prverbal dt 12.05.2021 shkrese 2198/3
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ARTEO 2018 Tirane 12,000 2021-04-19 2021-04-23 9510160012021 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016001, blerje bolier, UP nr 1289 dt 09.03.2021 fature 26/2021 dt 09.03.2021, FH nr 5 dt 09.03.2021 prverbal dt 09.03.2021 shkrese nr 1289/1 dt 19.03.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ARTEO 2018 Tirane 160,800 2019-12-23 2019-12-31 57710160012019 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 1016001, sherb miremb rrjeti hidraulik, UP nr4948/12 dt 08.07.2019, vazhdim kontrate 4948/23 dt 02.09.2019 fature 73 dt 06.12.2019 seri 73015972,prverbal sherbimi dt 06.12.2019, shkrese 4948/32 dt 12.12.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ARTEO 2018 Tirane 198,000 2019-12-20 2019-12-30 55410160012019 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 1016001,sherb miremb rrjeti hidrau,UP nr4948/12dt08.07.2019, ftese per oferte 4948/13dt08.07.2019,njoftim fituesi APP dt09.07.2019kontr 4948/23 dt02.09.2019 fature 57 dt 04.11.2019seri 73015956,prverbal dt04.11.2019,shkrese4948/29 dt 14.11.
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave