Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 1,923 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIANSATELLITECOMMUNICATIONS 108,466,428.00 17 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 5,666,748 2019-11-12 2019-11-19 48210160012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001, sherbim rrjeti komunik online per sherb e GJC, vazhdim kontrate nr 1394 dt 10.11.2017 fat 260474550 dt 23.08.2019 pr verbal sherbimi dt 29.08.2019 shkrese 1471/2 dt 10.10.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 2,832,480 2019-11-12 2019-11-19 48310160012019 Sherbime telefonike 1016001, sherbim rrjeti komunik online per 42 pika shtese te GJC,vazhdim kontrate shtese sherbimi nr 5888/12 dt 31.12.2018 fat 260474551 dt 23.08.2019 pr verbal sherbimi dt 29.08.2019 shkrese 1471/2 dt 10.10.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 8,365,200 2019-09-27 2019-10-01 42310160012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001, sherbim rrjeti komunik online per sherb e GJC, vazhdim kontrate nr 1394 dt 10.11.2017 fat 260474233 dt 01.08.2019 pr verbal sherbimi dt 13.08.2019 shkrese 1366/1 dt 13.08.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 4,720,800 2019-09-27 2019-10-01 42410160012019 Sherbime telefonike 1016001, sherbim rrjeti komunik online per 42 pika shtese te GJC,vazhdim kontrate shtese sherbimi nr 5888/12 dt 31.12.2018 fat 260474234 dt 01.08.2019 pr verbal sherbimi dt 13.08.2019 shkrese 1366/1 dt 13.08.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 8,365,200 2019-07-12 2019-07-17 33110160012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001, sherbim rrjeti komunik online per sherb e GJC, vazhdim kontrate nr 1394 dt 10.11.2017 fat 260473845 dt 01.07.2019 pr verbal sherbimi dt 08.07.2019 shkrese 1241/1 dt 10.07.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 4,720,800 2019-07-12 2019-07-17 33210160012019 Sherbime telefonike 1016001, sherbim rrjeti komunik online per 42 pika shtese te GJC,vazhdim kontrate shtese sherbimi nr 5888/12 dt 31.12.2018 fat 260473846 dt 01.07.2019 pr verbal sherbimi dt 08.07.2019 shkrese 1241/1 dt 10.07.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 8,365,200 2019-06-20 2019-07-01 27610160012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001, sherbim rrjeti komunik online per sherb e GJC, vazhdim kontrate nr 1394 dt 10.11.2017 fat 260473504 dt 03.06.2019 pr verbal sherbimi dt 07.06.2019 shkrese 990/1 dt 11.06.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 4,720,800 2019-06-20 2019-07-01 27710160012019 Sherbime telefonike 1016001, sherbim rrjeti komunik online per 42 pika shtese te GJC,vazhdim kontrate shtese sherbimi nr 5888/12 dt 31.12.2018 fat 260473505 dt 03.06.2019 pr verbal sherbimi dt 07.06.2019 shkrese 990/1 dt 11.06.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 4,720,800 2019-05-24 2019-05-29 23210160012019 Sherbime telefonike 1016001, sherbim rrjeti komunik online per 42 pika shtese te GJC,vazhdim kontrate shtese sherbimi nr 5888/12 dt 31.12.2018 fat 260473105 dt 02.05.2019 pr verbal sherbimi dt 06.05.2019 shkrese 787/1 dt 21.05.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 8,365,200 2019-05-24 2019-05-29 23110160012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001, sherbim rrjeti komunik online per sherb e GJC, vazhdim kontrate nr 1394 dt 10.11.2017 fat 260473104 dt 02.05.2019 pr verbal sherbimi dt 06.05.2019 shkrese 787/1 dt 21.05.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 4,720,800 2019-04-15 2019-04-19 15710160012019 Sherbime telefonike 1016001, sherbim rrjeti komunik online per 42 pika shtese te GJC,vazhdim kontrate shtese sherbimi nr 5888/12 dt 31.12.2018 fat 260472684 dt 01.04.2019 pr verbal sherbimi dt 05.04.2019 shkrese 592/1 dt 08.04.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 8,365,200 2019-04-15 2019-04-19 15610160012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001, sherbim rrjeti komunik online per sherb e GJC, vazhdim kontrate nr 1394 dt 10.11.2017 fat 260472683 dt 01.04.2019 pr verbal sherbimi dt 05.04.2019 shkrese 592/1 dt 08.04.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 8,365,200 2019-03-28 2019-04-02 10310160012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001, sherbim rrjeti komunik online per sherb e GJC, vazhdim kontrate nr 1394 dt 10.11.2017 fat 260472365 dt 01.03.2019 pr verbal sherbimi dt 04.03.2019 shkrese 435/1 dt 05.03.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 4,720,800 2019-03-28 2019-04-02 10410160012019 Sherbime telefonike 1016001, sherbim rrjeti komunik online per 42 pika shtese te GJC, UP5888/7dt24.12.2018 njoftim fituesi5888/11 dt27.12.2018kontr shtes 5888/12 dt 31.12.2018fat 216676963 dt 01.02.2019 pr verbal sherb dt 07.02.2019shkrese 5888/15 dt07.02.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 4,720,800 2019-03-28 2019-04-02 10510160012019 Sherbime telefonike 1016001, sherbim rrjeti komunik online per 42 pika shtese te GJC,vazhdim kontrate shtese sherbimin nr 5888/12 dt 31.12.2018 fat 260472366 dt 01.03.2019 pr verbal sherbimi dt 04.03.2019 shkrese 434/1 dt 05.03.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 8,365,200 2019-03-13 2019-03-19 7210160012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001, sherbim rrjeti komunik online per sherb e GJC, vazhdim kontrate nr 1394 dt 10.11.2017 fat 260472067 dt 01.02.2019 pr verbal sherbimi dt 07.02.2019 shkrese 5888/15 dt 07.02.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 8,365,200 2019-02-11 2019-02-18 4010160012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1016001, sherbim rrjeti komunik online per sherb e GJC, vazhdim kontrate nr 1394 dt 10.11.2017 fat 260471732 dt 03.01.2019 pr verbal sherbimi dt 08.01.2019 shkrese 1/1 dt 10.01.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave