Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 1,923 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ADRION 35,000.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ADRION Tirane 11,000 2022-05-09 2022-05-13 13210160012022 Shpenzime per pritje e percjellje 1016001,blerje dhurate per pritje percjellje, urdher nr 3034/6 dt 02.04.2022, UP nr 3034/9 dt 02.04.2022, prverbal emergj nr 3034/10 dt 02.04.2022, fature nr 820 dt 02.04.2022 FH nr 8 dt 02.04.2022, prverbal dt 02.04.2022 shkrese nr 3034/11
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ADRION Tirane 9,500 2022-04-28 2022-05-06 11710160012022 Shpenzime per pritje e percjellje 1016001,blerje dhurate per pritje percjellje, kerkese nr 1865/3 dt 25.03.2022, UP nr 1865/4 dt 25.03.2022, fature nr 810 dt 25.03.2022, FH nr 6 dt 25.03.2022, prverbal dt 25.03.2022 shkrese nr 1865/5 dt 21.04.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ADRION Tirane 5,000 2021-08-05 2021-08-13 22910160012021 Shpenzime per pritje e percjellje 1016001, shpenzime blerje dhurate per pritje percjellje, kerkese nr 3101 dt 18.06.2021 UP nr 3101/1 dt 18.06.2021, fature nr 1987 dt 18.06.2021, FH nr 14 dt 18.06.2021, prverbal nr 3101/2 dt 18.06.2021 shkrese nr 3101/3 dt 25.06.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ADRION Tirane 5,000 2021-06-15 2021-06-21 16810160012021 Shpenzime per pritje e percjellje 1016001, shpenzime per blerje dhurate, kerkese nr 2456 dt 17.05.2021 UP nr 2456/1 dt 17.05.2021, fature nr 1624/2021 dt 17.05.2021,FH nr 9 dt 17.05.2021, prverbal dt 17.05.2021 shkrese nr 2456/2 dt 26.05.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ADRION Tirane 4,500 2019-12-23 2019-12-30 57510160012019 Shpenzime per pritje e percjellje 1016001,blerje dhurate per pritje percjellje, urdher nr 9123/1 dt 12.11.2019, fature nr 715 dt 13.11.2019 seri 78768765, FH nr 76 dt 13.11.2019, prverbal dt 13.11.2019, shkrese 9855 dt 10.12.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave