Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,180 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BankaOTPAlbania 24,587,463.00 77 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 174,230 2024-02-14 2024-02-22 4910060012024 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi listepagesa dt.13.2.24, urdher 9290 dt.30.11.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 240,475 2024-02-01 2024-02-02 2510060012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE , paga neto punonjes janar 2024, plan 254 fakt 200 plan 5 fakt 0
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 143,615 2024-01-17 2024-01-26 78110060012023 Te tjera shperblime per personelin MIE, shperblim punonjesit vkm nr.795 dt.28.12.2023, listpagesa bashkelidhur, vkm nr. 45 dt.24.01.2024
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 120,540 2024-01-17 2024-01-22 78910060012023 Te tjera transferta tek individet MIE shpenzime varrimi urdher 504 dt 16.1.2024 listpagesa 16.1.2024
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 3,000 2024-01-10 2024-01-15 75710060012023 Udhetim i brendshem MIE, shpenz dieta listepagese dt.9.1.24, urdher pages 9978 dt.22.12.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 1,100,605 2024-01-09 2024-01-15 74410060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi listepagesa dt 8.1.24, urdher pages nr10227 dt.29.12.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 240,475 2024-01-08 2024-01-09 110060012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE , paga neto punonjes dhjetor 2023, plan 254 fakt 200 plan 50 fakt 45
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 1,461,110 2023-12-21 2023-12-28 66710060012023 Te tjera transferta tek individet MIE - shpenzime varrimi urdh 9843 dt.19.12.2023, listepages dt.19.12.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 1,396,010 2023-12-13 2023-12-15 60510060012023 Te tjera transferta tek individet Mie shpenzime varrimi listepagesadt.11.12.23,urdh 9546 dt.11.12.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 2,010,960 2023-12-06 2023-12-11 54210060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenz varrimi , urdher pagese nr.9290 dt.30.11.23, listepagea dt.30.11.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 1,723,120 2023-11-23 2023-11-24 52310060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi, urdher pagese nr 9162 dt 22.11.2023 listpagese bashkalidhur date 22.11.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 573,580 2023-11-21 2023-11-23 50510060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi, urdher pagese nr 9057 dt 17.11.2023 listpagese bashkalidhur date 17.11.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 1,521,940 2023-11-15 2023-11-22 47710060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi, urdher pagese nr 8931 dt 13.11.2023 listpagese bashkalidhur date 14.11.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 1,114,190 2023-11-16 2023-11-20 49410060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenz varrimi , urdher pagese nr.8979 dt.15.11.23, listepagea dt.15.11.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 956,590 2023-11-13 2023-11-15 46610060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi, urdher pagese nr 8866 dt 10.11.2023 listpagese bashkalidhur date 10.11.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 151,270 2023-10-04 2023-10-06 38910060012023 Te tjera transferta tek individet MIE shpenzime varrimi, listepagesa dt.27.9.23, urdher pagese nr.7594 dt.27.9.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 259,980 2023-08-25 2023-09-04 34110060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi urdhr nr.6094, dt.20.07.23,, listepagesa dt.24.8.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 100,380 2023-07-13 2023-07-18 29810060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi listepagesa dt.11.7.2023, urdher pagese nr.5845 dt.11.7.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 671,510 2023-06-20 2023-06-22 20810060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi urdher nr.5216 date 19.06.2023, listepagesa dt 19.6.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 554,610 2023-04-26 2023-05-03 14810060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi urdher pages 3827 dt.26.4.23, listepagesadt.26.4.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 207,550 2023-03-09 2023-03-15 8610060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi urdher 1832 dt.13.2.23, listepasa dt.2.3.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 8,517 2023-02-17 2023-02-21 5610060012023 Paga neto e punonjësve me kontratë të përkohshme mbi numrin organik MIE- PAGA MUAJI JANAR 2023 LISTPAGESA BASHKALIDHUR 16.2.2023 PL 7 FK 7
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 80,640 2023-02-07 2023-02-10 4210060012023 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIMI URDHER 1379 DT 6.2.2023 LISTPAGESA BASHKELIDHUR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 8,500 2023-01-10 2023-01-13 82510060012022 Shpenzime per honorare MIE SHPENZIMI HONORARE SHPRONSIME URDHER 9817/1 DT 29.12.2022 LISTPAGESE
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 61,250 2022-12-22 2022-12-27 78610060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIMI URDHER 9838 DT 21.12.2022 LISTPAGESA BASHKALIDHUR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 17,000 2022-12-16 2022-12-22 75310060012022 Shpenzime per honorare mie shpenzime honorare shpronsimi urdh 5308/1;8928/1;9033/1;8876/1;8793/1 date 14.12.2022 listpagese bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 311,220 2022-11-25 2022-12-01 66510060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIMI URDHER NR.9008 DT.23.11.2022, LISTEPAGES DT.23.11.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 122,640 2022-10-13 2022-10-18 52110060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIME LISTPAGESE BASHKALIDHUR URDHER PAGESE 7607 DT 10.10.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 127,540 2022-09-20 2022-09-22 47410060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIME LISTPAGESE BASHKALIDHUR URDHER PAGESE 6923 DT 16.9.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 277,760 2022-09-06 2022-09-13 44310060012022 Te tjera transferta tek individet MIE shpenzime varrimi lisrpagese dt 29.8.2022 urdher pagese nr 6311 dt 19.8.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 141,120 2022-07-07 2022-07-13 37110060012022 Te tjera transferta tek individet MIE shpenzime varrime listpagese 6.7.2022 urdher 5221 dt 4.7.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 242,550 2022-06-14 2022-06-17 29410060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIME LISTPAGESE BASHKALIDHUR URDHER PAGESE 4425 DT 2.6.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 423,920 2022-05-24 2022-05-31 24110060012022 Te tjera transferta tek individet MIE PAGESE SHPENZIME VARRIMI LISTPAGESE , URDHER PAGESE 3528 DT 29.4.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 193,410 2022-04-05 2022-04-07 14110060012022 Te tjera transferta tek individet MIE PAGESE SHPENZIME VARRIMI LISTPAGESE , URDHER PAGESE 2679 DT 28.3.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 289,170 2022-03-10 2022-03-17 8910060012022 Te tjera transferta tek individet MIE PAGESE SHPENZIME VARRIMI LISTPAGESE , URDHER PAGESE 2034 DT 2.3.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 111,720 2021-12-29 2022-01-06 70910060012021 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenz varrimi urdh nr.9262dt.23.12.21,listepagesa dt.23.12.2021
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 174,650 2021-12-06 2021-12-10 59610060012021 Te tjera transferta tek individet MIe shpenzime varrimi listepages dt.2.12.21, urdh nr8633 dt.1.12.21
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 136,570 2021-09-23 2021-09-29 46410060012021 Te tjera transferta tek individet MIe, shpenzime varrimi listepagesa dt.20.9.21, urdher pagese nr 6797 dt.20.9.21
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 340,620 2021-09-08 2021-09-10 42810060012021 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIMI LISTPAGESE BASHKELIDHUR B DT 2/9/21 URDHER 6436 DT 1.9.21
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Banka OTP Albania Tirane 281,750 2021-07-30 2021-08-04 36210060012021 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIME LISTPAGESA 28/7/2021 URDHER PAGESE NR 5926 DATE 28/7/2021
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave