Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AUTORITETIKOMUNIK.ELEKTRONIK.EPOSTARE 125,000.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2024-05-23 2024-06-05 20810060012024 Sherbime telefonike MIE, shpenzime numeracion gjelber shkresa 5/3 dt.5.3.24, fat 417/2024 dt.12.2.24, vkm nr.599 dt 23.7.2010
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2023-12-27 2024-01-04 69410060012023 Sherbime telefonike MIE, tarife nr i gjelber shkres 22/12 dt.22.12.23, fatura 482/2023 dt.15.03.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2022-03-01 2022-03-04 6810060012022 Sherbime telefonike MIE tarif nr jeshil shkrese 21/2 dt 21/2/2022 fat 315/2022 dt 9.2.22 vkm 599 dt 23.7.2010
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2021-03-31 2021-04-02 13410060012021 Sherbime te tjera Mie, pages numeracioni, fat nr 369933302 dt.3.3.21, vkm 599 dt23.7.2010 ndryshuar
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 5,000 2020-12-02 2020-12-04 65910060012020 Sherbime te tjera MIE PAGESE RINOVIM DOMAINI URDHER 336 DT 26.11.2020 FAT 369932116 DT 5.10.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2020-11-20 2020-11-25 60710060012020 Sherbime telefonike MIE pagese e nr jeshil urdher 298 dt 28/10/2020 fatura nr 222584520 dt 18/2/2020 vkm 599 dt 23/7/20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2019-05-13 2019-05-20 43410060012019 Sherbime telefonike MIe shpenzime per numer jeshil, shkresa 2732 dt 5.3.2019 fatura 222583020 date 4.3.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave