Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,320 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARCHISPACE 30,741,276.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARCHISPACE Tirane 3,266,600 2022-04-11 2022-04-14 16110060012022 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE shpenzime hartim plane vendore pagese mbyllese F3.RAPORTI I VLERSIMIT TEKNIK NUMER 5621/1 DT.29.7.20 KONTRAT VAZHD 10490/5 DT 27.9.18 PV NR 5/8 DT 4.8.20 FAT 37(73822137)DT 11.12.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARCHISPACE Tirane 2,477,400 2021-12-09 2021-12-14 61210060012021 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE hartim i planeve vendore faza 3 pagese pjesore kontrat vazhdim 10490/5 dt 27.9.2018 procesverbal 4 nr 5/8 dt 4.8.2020 fat nr 37 dt 11.12.2019(73822137) raporti i akpt 5621/1 dt 29/7/20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARCHISPACE Tirane 10,000,000 2020-09-30 2020-10-06 54210060012020 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE PAGESE PER HARTIM PPV LOTI 4 KONTRAT VAZHDIM 10490/5 DT 27/9/20185 PV 5/8 DT 4/8/20 FAT NR 37 DT 11.12.19(73822137) RAPOTII AKPT 5621/1 DT 29/7/20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARCHISPACE Tirane 5,904,000 2019-12-20 2019-12-26 111910060012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE pagese per hartim plane vendore nr 3 loti 4 shkrese 21/11 dt 21.11.2019 kontrate vazhdim 10490/5 dt 27.9.2018 fat nr 3 dt 20.11.2019 (73822103) proces verba 20.11.2019 raporti i akpt 9602/1 dt 12/11/2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARCHISPACE Tirane 7,872,000 2019-07-24 2019-07-29 61710060012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MEI shpenzimi per hartim plane vendore f1raporti akpt nr 6234 dt24.6.19 proces verbal nr 2 dt 9.7.2019 fat nr 35 dt 19.12.18 (55031497) kontrat nr 10490/5 dt 27.9.18 ne vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARCHISPACE Tirane 1,221,276 2019-01-16 2019-01-18 130010060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesat e supervizionit up nr 13384 dt 29.10.18 kontraste nr 13384 /6 dt 4.12.2018 fitusi 23.11.018 fat nr 36 dt 28.12.2018 (55031498) proces verbal 28.12.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave