Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,180 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AMADEUSTRAWELLANDTOURS 29,354,312.00 116 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 254,000 2024-01-10 2024-01-16 75110060012023 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 9648 dt.12.12.23, up nr.43 dt.12.12.23, ftes oferet dt.12.12.23, njoft fituesi dt.12.12.23, fat nr 1328/2023 dt.13.12.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 179,000 2024-01-08 2024-01-15 73610060012023 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni bruksel up nr.40 dt.21.11.23, ftes oferte dt.22.11.23, njoft fitues dt.22.11.23, fat 1256/2023 dt.22.11.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 79,000 2023-12-28 2024-01-04 70810060012023 Udhetim jashte shtetit MIE - blerje bileta avioni burksel, autorizim nr.8260dt.20.10.23, up nr37, dt.20.10.23, ftes ofert dt.20.10.23, njoft fituesi dt.20.10.23, fat nr.1099/2023 dt.20.10.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 598,000 2023-12-28 2024-01-04 71610060012023 Udhetim jashte shtetit MIE blerje bilete avioni autorizim 9320 dt 30.11.2023 urdher prok 41 dt 1.12.2023 ftesa 1.12.2023 fitues 1.12.2023 fat nr 1287/2023 dt 4.12.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 284,000 2023-12-28 2024-01-04 71110060012023 Udhetim jashte shtetit MIE - shpenzime blerje bilete avioni autorizim 9614 dt 12.12.23 up 42 dt12.12.23 ftese 12.12.23 fitues 12.12.23 fat 1324/2023 dt 12.12.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 385,000 2023-12-28 2024-01-04 71210060012023 Udhetim jashte shtetit MIE - shpenzime blerje bilete avioni autorizim 8256 dt 20.10.23 up 38 dt 24.10.23 ftese 24.10.23 fitues 24.10.23 fat 1115/2023 dt 25.10.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 224,640 2023-12-11 2023-12-27 58110060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim1034dt.26.1.23,up nr.6 dt.27.1.23,ftes ofert dt.27.1.23, njoft fitues dt.27.1.23, fat nr 82/2023 dt.27.1.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 418,000 2023-12-15 2023-12-20 64110060012023 Udhetim jashte shtetit MIE, bilete avioni tirane dubai-abu dhabi - tirane, autorizim 6852dt.28.8.23,up 29,dt29.8.23, ftese ofert 29.8.23,njoft fit 29.8.23,fat 839/2023dt.29.8.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 698,000 2023-12-15 2023-12-20 64410060012023 Udhetim jashte shtetit MIE, bilete avioni tirane new york tirane, autorizim 5760dt.6.7.23,up 28,dt7.7.23, ftese ofert 7.7.23,njoft fit .7.7.23,fat 758/2023dt.10.7.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 646,000 2023-12-15 2023-12-20 64510060012023 Udhetim jashte shtetit MIE, bilete avioni tirane bruksel tirane, autorizim 7526dt.25.9.23,up 34,dt25.9.23, ftese ofert 25.9.23,njoft fit 25.9.23,fat 959/2023dt.26.9.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 75,000 2023-12-15 2023-12-20 64210060012023 Udhetim jashte shtetit MIE, bilete avioni tirane bruksel tirane, autorizim 7426dt.20.9.23,up 30,dt20.9.23, ftese ofert 20.9.23,njoft fit,fat 932/2023dt.21.9.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 89,000 2023-12-11 2023-12-15 58710060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim2793dt.16.3.23,up nr.14 dt.17.3.23,ftes ofert dt.17.3.23, njoft fitues dt.17.3.23, fat nr296/2023 dt.20.3.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 1,254,000 2023-12-11 2023-12-15 58910060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim5018dt.8.6.23,up nr.27 dt.5.7.23,ftes ofert dt.5.7.23, njoft fitues dt.5.7.23, fat nr727/2023 dt.5.7.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 259,920 2023-12-11 2023-12-15 58310060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim4493dt.22.5.23,up nr.18 dt.23.5.23,ftes ofert dt.23.5.23, njoft fitues dt.23.5.23, fat nr571/2023 dt.23.5.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 129,800 2023-12-11 2023-12-15 57810060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim458dt.16.1.23,up nr.4 dt.24.1.23,ftes ofert dt.24.1.23, njoft fitues dt.24.1.23, fat nr 56/2023 dt.24.1.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 129,920 2023-12-11 2023-12-15 58510060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-paris-tiran, autorizim3060dt.27.3.23,up nr.16 dt.27.3.23,ftes ofert dt.27.3.23, njoft fitues dt.27.3.23, fat nr315/2023 dt.27.3.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 135,000 2023-12-11 2023-12-15 57710060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-telviv-tiran, autorizim660dt.19.1.23,up nr.3 dt.20.1.23,ftes ofert dt.20.1.23, njoft fitues dt.20.1.23, fat nr 34/2023 dt.23.1.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 1,390,636 2023-12-11 2023-12-15 58610060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim2630dt.9.3.23,up nr.13 dt.10.3.23,ftes ofert dt.10.3.23, njoft fitues dt.10.3.23, fat nr274/2023 dt.13.3.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 126,500 2023-12-11 2023-12-15 58810060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim5445dt.27.6.23,up nr.25 dt.27.6.23,ftes ofert dt.27.6.23, njoft fitues dt.27.6.23, fat nr713/2023 dt.27.6.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 48,400 2023-12-11 2023-12-15 58210060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim5021dt.8.6.23,up nr.23 dt.15.6.23,ftes ofert dt.15.6.23, njoft fitues dt.15.6.23, fat nr668/2023 dt.15.6.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 112,000 2023-12-11 2023-12-15 58010060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-baku-tiran, autorizim1219dt.1.2.23,up nr.7 dt.01.2.23,ftes ofert dt.1.2.23, njoft fitues dt.1.2.23, fat nr 96/2023 dt.1.2.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 798,000 2023-12-11 2023-12-15 58410060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim2832dt.21.3.23,up nr.15 dt.21.3.23,ftes ofert dt.21.3.23, njoft fitues dt.21.3.23, fat nr306/2023 dt.23.3.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 98,550 2023-12-11 2023-12-15 57910060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-bruksel-tiran, autorizim978dt.25.1.23,up nr.5 dt.26.1.23,ftes ofert dt.26.1.23, njoft fitues dt.26.1.23, fat nr 75/2023 dt.26.1.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 999,690 2023-12-11 2023-12-15 57610060012023 Udhetim jashte shtetit MIE. bilete avion tir-dubai-tiran, autorizim287dt.11.1.23,up nr.1 dt.11.1.23,ftes ofert dt.11.1.23, njoft fitues dt.11.1.23, fat nr 12/2023 dt.12.1.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 199,800 2023-01-11 2023-01-19 83310060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 9539 DT 14.12.2022 UP 58 DT 14/12/22 FTESA PER OFERTE 14.12.22 FITUES 14.12.22 FAT 1661/2022 DT 15.12.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 749,200 2022-12-16 2022-12-27 75510060012022 Udhetim jashte shtetit MIE SHPENZIME BILETE AVIONI AUTORIZIM 9378 DT 7.12.2022 UP 57 DT 7.12.2022 FTESA 7.12.2022 FITUES 7.12.22 FAT NR 9.12.22
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 63,720 2022-12-05 2022-12-09 68910060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 8721 DT 11.11.2022 UP 51 DT 11.11.2022 FTESE 11.11.22 FITUES 11.11.22 FAT 1522/2022 DT 21.11.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 70,200 2022-12-05 2022-12-09 69110060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 8519 DT 8.11.2022 UP 52 DT 14.11.2022 FTESE 14.11.22 FITUES 14.11.22 FAT 1479/2022 DT 14.11.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 195,000 2022-12-05 2022-12-09 68510060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 8335 DT 2.11.2022 UP 53 DT 18.11.2022 FTESE 18.11.22 FITUES 18.11.22 FAT 1513/2022 DT 18.11.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 275,000 2022-12-05 2022-12-09 69310060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 8898 DT 18.11.2022 UP 54 DT 18.11.2022 FTESE 18.11.22 FITUES 18.11.22 FAT 1515/2022 DT 18.11.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 95,200 2022-12-05 2022-12-09 69210060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 8336 DT 2.11.2022 UP 50 DT 9.11.2022 FTESE 9.11.22 FITUES 9.11.22 FAT 1443/2022 DT 09.11.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 80,400 2022-12-05 2022-12-09 69010060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 8519 DT 8.11.2022 UP 52 DT 14.11.2022 FTESE 14.11.22 FITUES 14.11.22 FAT 1479/2022 DT 14.11.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 68,900 2022-11-16 2022-12-06 62610060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 5385 DT 12.7.2022 UP 32 DT 12.7.2022 FTESA 12.7.2022 FITUES 12.7.2022 FAT 857/2022 DT 13.7.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 30,000 2022-11-18 2022-12-06 64810060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 6440 DT 30.8.2022 UP 35 DT 1.9.2022 FTESA 1.9.2022 FITUES 1.9.2022 FAT 1060/2022 DT 2.9.22
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 249,900 2022-11-18 2022-11-24 64610060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 8220 DT 28.10.2022 UP 49 DT 28.10.22 FTESA 28.10.22 FITUES 28.10.2022 FAT 1376/2022 DT 29.10.22
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 674,000 2022-11-18 2022-11-24 64710060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 7909 DT 18.10.2022 UP 45 DT 21.10.22 FTESA 21.10.22 FITUES 21.10.22 FAT 1330/2022 DT 24.10.22
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 134,810 2022-11-16 2022-11-23 62510060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 5331 DT 7.7.2022 UP 31 DT 7.7.2022 FTESA 7.7.2022 FITUESI 7.7.2022 PROCES VERBAL 7.7.2022 FAT 843/2022 DT 8.7.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 256,800 2022-11-17 2022-11-23 63510060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 8029 DT 21.10.22 UP 46 DT 21.10.22 FTESA 21.10.22 FITUES 21.10.22 FAT 1329/2022 DT 24.10.22
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 128,100 2022-11-16 2022-11-23 62410060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 5173 DT 1.7.2022 UP 30 DT 01.7.2022 FTESE 3.7.22 FITUES 3.7.22 FAT 823/2022 DT 4.7.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 215,000 2022-11-16 2022-11-23 61610060012022 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI AUTORIZIM 6440 DT 30.8.2022 UP 34 DT 31.8.2022 FTESE 31.8.22 FITUES 31.8.22 FAT 1051/2022 DT 1.9.2022
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave