Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,180 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALTINKOLGJINI 309,552.00 11 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 31,824 2021-12-28 2022-01-06 67510060012021 Sherbime te tjera MIE, shpenz larje makine shkres nr.22/12dt.22.12.21, kontr nr1826 dt.15.2.21 vazhd, pv larje 30.11.21, fatur nr 127/2021 dt.28.11.21, nentor
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 27,624 2021-12-29 2022-01-06 70210060012021 Sherbime te tjera MIe, larje makine ,shkres 19/11dt.19.11.21, kontrat 1826 dt.15.2.21, procesverbal larje dt.31.10.21,fat nr 116/2021 dt.31.10.21, tetor
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 27,624 2021-12-28 2022-01-06 67610060012021 Sherbime te tjera MIE, shpenz larje makine shkres nr.22/12dt.22.12.21, kontr nr1826 dt.15.2.21 vazhd, pv larje 22.12.21, fatur nr 126/2021 dt.17.12.21, dhjetor
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 32,184 2021-11-25 2021-12-01 58210060012021 Sherbime te tjera MIE SHPENZIME LARJE MAKINE SHKRESA 26/10/21 DT 26/10/21 KONTRATE 1826 DT 15/2/21 PV 30/9/21 FAT 100/2021 DT 30.9.21 MUAJI SHTATOR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 27,984 2021-10-04 2021-10-20 48810060012021 Sherbime te tjera MIE shpenzime larje automjetesh kontrat vazhdim 1826 dt 15/2/21 pv larje 31/8/21 fat 84/2021 dt 31/8/21 muaji gusht
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 36,384 2021-08-30 2021-09-01 40210060012021 Sherbime te tjera Mie shpenzime larje makine kontrata nr 1826 dt 15/2/21 vazhdim proces verbal 30.7.2021 fat nr 73/2021 date 30.7.21 muaji korrik
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 27,984 2021-07-27 2021-08-05 34810060012021 Sherbime te tjera MIE shpenzime larje automjetesh kontrat vazhdim 1826 dt 15/2/21 pv larje 30/6/21 fat 60/2021 dt 30/6/21 muaji qershor
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 27,984 2021-06-17 2021-06-23 26810060012021 Sherbime te tjera MIE shpenzime larje makine shkresa 10/6 dt 10.6.21 kontrata 1826 dt 15/2/21 proces verbal 31/5/21 fat 42/21 dt 31.5.21 muaji maj
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 13,992 2021-05-28 2021-06-01 24410060012021 Sherbime te tjera MIE shpenzime larje autoveture shkresa 5/5 dt 5/5/2021 up 1 dt 5/2/21 ftes per ofer 10/2/21 njoftimfituesi 12/2/21 kontrate 1826 dt 15/2/21fat 9/2021 dt 9/3/21
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 27,984 2021-05-28 2021-06-01 24510060012021 Sherbime te tjera MIE shpenzime larje autoveture kontrat 1826 dt 15/2/21 vazhd proces -verbal 5/4/21 fat 15/2021 dt 5/4/21 muaji mars
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALTIN KOLGJINI Tirane 27,984 2021-05-28 2021-06-01 24610060012021 Sherbime te tjera MIE shpenzime larje autoveture kontrat 1826 dt 15/2/21 vazhd proces -verbal 30/4/21 fat 33/2021 dt 30/4/21 muaji prill
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave