Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTEKENERGY 1,204,948,298.00 22 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 40,292,027 2021-03-02 2021-03-03 8310060012021 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE SHPENZIME INCERENATORI SHKRESA 23/2 DT 23/2/21 FAT 1/2021 DT 8/2/2021 SITUACIN KONTRAT VAZHDIM 11026/7DT 16.12.2014 VKM 907 DT 17/12/2014 AKT - KOSTATIM 25/2/2021
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,399,873 2020-12-28 2020-12-29 80310060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pag pjesore ince elbasan pjesore kesti gusht 20, kesti shtato, kesti tet,kesti nent,kesti dhjet shkrs 21/12/20 fat 94166918 dt 10.12.2020 situacin nr 7 kontrat vazhdi11026/7 dt 16.12.14
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 145,199,619 2020-12-28 2020-12-29 80410060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pag pjesore ince elbasan pjesore kesti gusht 20, kesti shtato, kesti tet,kesti nent,kesti dhjet shkrs 21/12/20 fat 94166918 dt 10.12.2020 situacin nr 7 kontrat vazhdi11026/7 dt 16.12.14
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 37,451,747 2020-12-28 2020-12-29 80010060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pag pjesore ince elbasan pjesore kesti gusht 20, kesti shtato, kesti tet,kesti nent,kesti dhjet shkrs 21/12/20 fat 84481095(pjesor )1.9.20 situacin nr 7 kontrat vazhdi11026/7 dt 16.12.14
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 79,000,000 2020-11-05 2020-11-06 60410060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESA E INCERENATORIT ELBASAN PAGESE PJESORE SHKRESA 29/9 DT 29/9/2020 FAT 84481095(84481095) DT 1.9.2020 PJESE NGA SITUACIONI NR 7 KONTRATE VAZHDIM 11026/7 DT 16.12.2014 VKM 907 DT 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 30,000,000 2020-10-15 2020-10-20 56810060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESA E INCERENATORIT ELBASAN PAGESE PJESORE SHKRESA 29/9 DT 29/9/2020 FAT 84481095(84481095) DT 1.9.2020 PJESE NGA SITUACIONI NR 7 KONTRATE VAZHDIM 11026/7 DT 16.12.2014 VKM 907 DT 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 97,736,749 2020-06-09 2020-06-11 27810060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie shpenzime inceneratori fatura nr 84481061 dt 1.6.2020 situacin kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,352,623 2020-03-09 2020-03-10 16810060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e inceneratori i Elbasanit shkresa 6/3 dt 6/3/2020 fatv 84481127 dt 2.3.2020 situacion perfundimtar 2017 kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 7.12.2014 kursi dites
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,352,623 2020-03-09 2020-03-10 16710060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e inceneratori i Elbasanit shkresa 6/3 dt 6/3/2020 fatv 84481112 dt 3.2.2020 situacion perfundimtar 2017 kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 7.12.2014 kursi dites
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,226,622 2020-02-28 2020-03-02 12910060012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e inceneratori i Elbasanit shkresa 20/1 dt 20/1/2020 fatv 84481103 dt 7.1.2020 situacion perfundimtar 2017 kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 7.12.2014 kursi dites
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,265,998 2019-12-05 2019-12-10 111710060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESA E KESTIT TE INCERENATORIT ELBASAN URDHER 21 DT 16.1.2019 FAT NR 77520088 DT 4.12.2019 SITUACIONI PERF 2017 KONTRAT VAZHDIM VKM 907 DT 17.12.2019 KURSI E U 122.58
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,285,685 2019-12-04 2019-12-10 109310060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE inceneratori i Elbasanit urdher 21 dt 16.1.19 fat 77520075 dt 1.11.2019 situacion perfundimtar kontrat vazhdim 11026/7 dt 16.12.14 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi i euro 122.63
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,529,811 2019-11-04 2019-11-06 97710060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e incenerator Elbasan kesti , urdher ministri 21 dt 16.1.2019 fat nr (77520056) dt 1.10.2019 situacion perfundimtar kontrate vazhdim vkm 907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,502,248 2019-10-11 2019-10-17 81310060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagese e kestit mujor inceneratori elbasan,urdher 21 dt 16.1.2019 fat 77520043 dt 2.9.19 sit perfundimtar kontrat vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi i dites 123.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,084,872 2019-08-30 2019-09-03 70710060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIe pagesa e kestit inceretori Elbasan urdher 21 dt 16.1.19 fat 77520031dt 1.7.19kontrat ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 47,836,809 2019-08-01 2019-08-05 64410060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE shpenzime pagesa e kestit te inceneratorit Elbasan, Urdher nr 21 dt 16.1.19 fat nr 77520021(77520021) dt 11.7.19 kontrat ne vazhdim situacion perfundimtar kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi i eur121.49
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,195,122 2019-07-03 2019-07-04 57510060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, inceneratori elbasan urdher nr.21 dt.16.1.19, fatura nr.77520008 (77520008) dt.10.6.19, situacion perf 2017, kontrat ne vazhdim 11026/7 dt.16.12.2014, vkm nr.907 dt.17.12.2014,
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,112,435 2019-06-05 2019-06-07 49910060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages inceneratori urdher nr 21 dt 16.1.2019 fat nr 19846699 dt 8.5.2019 kontrat vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,557,373 2019-05-09 2019-05-13 40510060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE shpenzime inceneratori kesti i muaji prill urdher nr 21 dt 16.1.2019 fat nr 19846687(19846687)dt 12.4.2019 situacion perfundimtar kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,337,000 2019-04-03 2019-04-05 26410060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie kesti mujor inceneratorit te elbasanit urdher 21 nr 21 dt 16.1.2019 fat 19846678 dt 15.3.2019 kontrata vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,380,313 2019-03-04 2019-03-06 17910060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE shpenzime kesti mujor inceneratori elbasan urdher 21 dt 16.1.2019 Fat nr 1984662 dt 12.2.2019 situacin perf , kontrat vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,848,749 2019-02-04 2019-02-06 5610060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e kestit urdher ministrit 21 dt 16.1.2019 fatura 58(19846658)dt 14.1.2019 kontrata vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kurs dite
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave