Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,180 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AD-STAR 39,936,973.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AD - STAR Tirane 8,738,392 2021-12-09 2021-12-16 61410060012021 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala MIE KTHIM GARANCIE RIKOSTRUKSION ISH GODINA MZHU SHKRESE 14/10 DT 14/10/21 PROCESVERBAL GARANCIE 12/10/21 CERTIFIKATE MARRJE DORZIM 22/10/20 AKT KOLAUDIMI MARS 2018 KONTRATE BAZE 6440/3 DT 9/12/16 DHE KONTRATE SHTESE 3081/4 DT 15/12/17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AD - STAR Tirane 6,912,834 2021-12-10 2021-12-16 61310060012021 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MIE RIKOSTRUKSIONI I GODINES SE ISH -MZHU PAGESE PERF. SHKRESE 7592/2 DATE 22/11/21 SHKRESE 24/12 DATE 24/12/20 SITUACION PERF KONTRATA 3081/4 PROT DATE 15.12.17 FAT NR 12 DATE 18.9.18(55726629)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AD - STAR Tirane 8,869,358 2019-06-13 2019-06-19 52910060012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MIE, rikonstruksion god ish mzhu, kontrata nr.3081/4 dt.15.12.2017, situacion perfundimtar fat nr12 dt.18.09.18 nrs 55726629
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AD - STAR Tirane 7,127,778 2019-01-09 2019-01-18 129210060012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MIe, rikonstruksioni kontrat nr.2269 dt.12.4.17, situacion perfundimtar pages pjesore fatur nr.12 (55726629) dt.18.9.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AD - STAR Tirane 8,288,611 2018-12-28 2019-01-09 1035110060012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MIE PAGESA E RIKONSTRUKSIONIT KONTRAT 2269 DT 12.4.17 VAZHDIM SITUACION PERFUNDIMTAR FAT NR 12 DT 18.9.18 (55726629)
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave