Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
2R-CONSTRUCTION 17,408,179.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2R-CONSTRUCTION Tirane 1,844,575 2023-07-18 2023-07-21 30210060012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT ME, pagese mbylllese tvsh projekti gate, situacioni nr.1, kerkes nr.01/9 dt.1.9.2022, kontr nr.1487 dt.11.2.22, relacion dt.31.8.2022, fatura nr.19/2022, dt.9.8.22, sit nr.1, dt.1.7.22-31.7.22
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2R-CONSTRUCTION Tirane 642,304 2023-07-18 2023-07-21 30310060012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT ME, pagese tvsh projekti gate, situacioni nr.2, kerkes nr.4/10 dt.4.10.2022, kontr nr.1487 dt.11.2.22, relacion dt.8.9.2022, fatura nr.25/2022, dt.2.9.22, sit nr.2, dt.1.8.22-31.8.22
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2R-CONSTRUCTION Tirane 10,875,599 2022-12-28 2023-01-05 79710060012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PARAFINANCIM PAGESE SIT NR 1 VLERA PA TVSH SHK 01/9 DT 1.9.22 KONTRATA 1487 DT 11.2.22 SHK 6026 DT 9.8.22 FAT 19/2022 DT 9.8.22 RELACION PAGESE 31.8.22 SITUACION NR.1 DT 1.7.22-31.7.22 UDHEZIM PLOTSUES 1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2R-CONSTRUCTION Tirane 445,024 2022-12-29 2023-01-05 80210060012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT mie pages tvsh pjesore projekti gate shk 01/9 dt 1.9.22 kontrata 1487 dt 11.2.22 situacioni nr 1 dt 1.7.22-31.7.22 relacion 31.8.22 fatura 19/2022 dt 9.8.22
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2R-CONSTRUCTION Tirane 2,867,701 2022-12-28 2023-01-05 79810060012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PARAFINANCIM PAGESE SIT NR 2 VLERA PA TVSH SHK 04/10 DT 4.10.22 KONTRATA 1487 DT 11.2.22 FAT 25/2022 DT 2.9.22 RELACION PAGESE 08.9.22 SITUACION NR.2 DT 1.8.22-31.8.22 UDHEZIM PLOTSUES 1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 2R-CONSTRUCTION Tirane 732,976 2022-07-06 2022-07-08 35610060012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESE TVSH PROJEKTI GATE SHKRESE 29/6 DT29.6.2022 KONTRATA 1487 DT 11.2.2022 SHKRESE 4141 DT 20.5.22 FAT 10/2022 DT 20.5.2022 URDHER 7049 DT 1.10.2021
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave