Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,180 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"ATELIER4" 57,927,179.00 12 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 702,000 2021-06-24 2021-06-28 29110060012021 Garanci te tjera, te vitit te meparshem,Te Dala mie shpenzime kthim garanci te viteve meparshme , kelcyre pv dt 21.6.21 nr 21/6 pv perfundimtar nr 7926/1 dt 27/6/18 kontrate 4463 dt 25.8.17 shtes 4131 dt 28.12.17 prot dt 4.7.2017 vendim 2 dt 10.6.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 2,607,000 2021-06-21 2021-06-25 28410060012021 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE HARTIM I PPV FAZA 5 AKT PERPUTHSMERIE FAT NR 3/2021 DT 12.3.21 KONTRAT VAZHD PROCES VERBAL 31/5 DT 31.5.21
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 2,607,000 2021-06-21 2021-06-25 28510060012021 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE HARTIM I PPV FAZA 6 MBYLLJE AKT PERPUTHSMERIE FAT NR10/2021 DT 18.5.21 KONTRAT VAZHD PROCES VERBAL 31/5 DT 31.5.21
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 1,151,280 2020-12-24 2020-12-29 78310060012020 Garanci te tjera, te vitit te meparshem,Te Dala Kthim garancie PPV, PV date 7.12.20 nr.7/12, PV perfundimtar nr.7926/1 date 27.06.2018, kontrat nr4463 date 25.08.2017, vendimi nr3dt.10.6.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 954,720 2020-05-20 2020-05-26 24110060012020 Garanci te tjera, te vitit te meparshem,Te Dala Kthim garancie PPV, PV date 17.02.2020 nr.17/2, PV perfundimtar nr.7926/1 date 27.06.2018, kontrat nr4463 date 25.08.2017, shkresa AZHT nr 1946/3 date 16.10.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 2,607,000 2020-03-03 2020-03-05 14210060012020 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE pagesa plane vendore F4roskovec-patos-mallakast rapot tek akpt 820/1 dt 7.10.19 fat nr 120(75796106) proces verb dt kontrat vazhdim 10488/7 dt 1.10.18 shkres 11/11 dt 11/11/19 shkrese 9369 dt 30/10/19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 20,856,000 2020-03-03 2020-03-05 14110060012020 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE pagesa plane vendore F3 roskovec-patos-mallakast rapot tek akpt 7726/1 dt 12.9.19 fat nr 104(75796189) proces verb nr 4 dt 27/9 dt 27.9.19 kontrat vazhdim 10488/7 dt 1.10.18 shkres 27/9dt 27/9/19 shkrese 8126 dt 19/9/19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 7,821,000 2019-06-17 2019-06-19 53310060012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE shpenzime hartim i planeve vendore f2. rosovec -patos - mallakaster, raporti i AKPT 29895/3 dt 2.4.19 fat nr 27 (58662762)dt 3.4.19 proces-verbal 3 nr 3867/1 dt 11.4.19 kontrat vazhdim 10488/7 dt 1.10.18 shkrese nr 3867/2 dt 11.4.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 10,428,000 2019-06-17 2019-06-19 53410060012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE shpenzime hartim i planeve vendore f2. rosovec -patos - mallakaster, raporti i AKPT 1836/3 dt 7.3.19 fat nr 18 (58662750)dt 7.3.19 proces-verbal 2 nr 2872/2 dt 26.3.19 kontrat vazhdim 10488/7 dt 1.10.18 shkrese nr 2872/1 dt 26.3.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 171,179 2019-05-22 2019-06-13 45610060012019 Garanci te tjera, te vitit te meparshem,Te Dala MIE, kthim garanci diference procesverbal perfundimtar nr.3299 dt.18.3.2019, procesverbal nr.7926/1 dt.27.6.2018, kontrat nr. 4463 dt.25.8.17 shtes nr.4131 dt.28.12.17, shkresa nr.4569/2 dt.6.9.17, nr.4223 dt.7.3.18, nr.2263 dt.21.02.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 2,808,000 2019-04-04 2019-04-08 26710060012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala MIE, kthim garanci procesverbal perfundimtar nr.3299 dt.18.3.2019, procesverbal nr.7926/1 dt.27.6.2018, kontrat nr. 4463 dt.25.8.17 shtes nr.4131 dt.28.12.17, shkresa nr.4569/2 dt.6.9.17, nr.4223 dt.7.3.18, nr.2263 dt.21.02.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "ATELIER 4" Tirane 5,214,000 2018-12-21 2019-01-04 113710060012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MIE , pagese e faza 0 plane vendore up. nr 274 dt 21.3.18 formular njoftim fitusi 10488/6 kontrat nr 10488/1 dt 1.10.18 pv 13681 dt 6.11.18 fat nr 128(58662696) dt 20.11.2018 marrje dorzim dt 23.11.18
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave