Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARTURMEHILLI 207,600.00 3 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) ARTUR MEHILLI Fier 18,000 2017-10-06 2017-10-09 63121110012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 pv dt 1.9.2017,relac teknik 1.9.2017,pv 1.9.2017,ur br 1.9.2017,pv kryerjes se sherbimit 1.9.2017,fd 31 1.9.2017,seri 51588358
Bashkia Fier (0909) ARTUR MEHILLI Fier 99,600 2017-09-06 2017-09-07 56821110012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 pv 27.7.2017,relac tek 27.7.2017,pv 4 27.7.2017,ubr 27.7.2017,pvmd 27.7.2017,fd 26 seri 51588353
Bashkia Fier (0909) ARTUR MEHILLI Fier 90,000 2017-08-28 2017-08-29 56321110012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 pv 13.7.2017,relac teknik 13.7.2017,pv 4 13.7.2017,urdh i brend 13.7.2017,pvmd 13.7.2017,fd 25 seri 51588352 13.7.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave