Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARENAMK 2,427,474.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 480,000 2018-06-25 2018-06-26 44721110012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Bashkia Fier 2111001 up 2 24.2.2017,fo ,kontrat 7.3.2017,rap teknik 13.3.2017,fd 79 21.3.2017,seri 37260929
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 510,000 2018-06-25 2018-06-26 44621110012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Bashkia Fier 2111001 up 2 24.2.2017,fo ,kontrat 7.3.2017,rap teknik ,fd 80 21.3.2017,seri 37260930
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 730,674 2018-06-05 2018-06-06 39421110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 27 2.8.2017,fo ,pvperzgj me oferte te barabarte 7.8.2017,kontrat 8.8.2017,akt-kolad,çertif md,memo dshp 4.5.2018,fd 46 4.5.2018,seri 50865146
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 65,400 2018-01-26 2018-01-29 5121110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 42 10.11.2016,kontrat 16.11.2016,memo dshp 11.12.2017,akt-kolaud ,amd fd 31 22.09.2017,seri 50865081
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 102,120 2018-01-26 2018-01-29 5321110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up 39 28.10.2016,kontrat 2.11.2017,memo dshp 1.11.2017,certif md ,akt-kolaud
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 408,000 2018-01-24 2018-01-25 4521110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 56 5.10.2016,njk 6656/2 5.10.2016,rp 14.11.2016,njf 6656/5 14.11.2016,kontrat 6656/6 15.11.2016,akolaud ,pmd 18.10.2017,memo e dshp ,fd 39 23.10.2017,seri 50865089
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 49,440 2017-10-24 2017-10-25 67121110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 34 6.10.2016,fo ,kotrat 12.10.2016,akt-kolaudimi,çertifikate e md ,memo e dshp 12.10.2017,fd 7 10.7.2017,seri 50865057
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 81,840 2017-10-17 2017-10-18 66821110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 1 9.2.2017,fo,pv ,memo dshp ,fd 29 22.9.2017,seri 50865079
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave