Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARBERIASH.A. 167,248,657.00 10 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 5,372,250 2018-10-05 2018-10-08 64621110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001,rik ujësjellës,up 50 dt 09.09.2016,njof kontr 6026/2 dt 9.9.16,njof fit 6026/6 dt 7.11.16,kontr 40/231 dt 15.11.17, sit perf dt 10.10.17, akt kol.dt 1.9.17,çertif perkoh.marr dor dt 01.9.17,fat 57 seri 29606306 1.9.2017
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 24,665,024 2018-04-12 2018-04-13 2502111012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 25 24.5.2016,pv 5 11.7.2016,njf 26.8.2016,kontrate 3342/6 31.8.2016,situac perfundimtar,akt-kolaud,çertmd,memo dsh 30.11.2017,fd 61 seri 29606310 27.11.2017
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 10,206,530 2017-11-16 2017-11-17 73321110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 25 24.5.2016,pv 5 11.7.2016,njf 26.8.2016,kontrat 3342/6 31.8.2016,sit 6 ,memo dshp 30.10.2017,fd 59 seri 29606308 6.10.2017
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 13,166,031 2017-08-11 2017-08-14 54521110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore RIKONSTRUKSION I RRJETIT KUZ LAGJIA SHEQ I MADH KNTR 40/231 DT 15/11/2016 FAT 56 SERI 29606305 DT 15/07/2017
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 12,166,080 2017-08-08 2017-08-10 53021110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001,rikonstruksion rrjeti Sheq i Madh,up 50dt 09.09.2016,njof kontr.6026/2 dt 9.9.2016,pv 4 dt 28.10.2016,njof fit.6026/6 dt 07.11.2016,kontr 40/231 dt 15.11.2016,sit nr 1,fat 55 seri 29606304 dt 30.06.2017
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 7,063,953 2017-07-13 2017-07-14 48021110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 25 24.5.2016,pv 5 11.7.2016,njf 26.8.2016,kontrat 3342/6 31.8.2016,sit 4 ,memo dshp 22.5.2017,fd 54 seri 29606303 31.5.2017
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 21,090,000 2017-05-23 2017-05-24 34821110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 25 24.5.2016,pv 5 11.7.2016,njf 26.8.2016,kontrat 3342/6 31.8.2016,sit 4 ,memo dshp 17.5.2017,fd 53 seri 29606302 30.4.2017
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 28,121,845 2017-03-24 2017-03-28 19221110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bahkia Fier 2111001 up 25 24.5.2016,pv 5 11.7.2016,njf 26.8.2016,kont 3342/6 31.8.2016,sit 3 ,memo drshp,fd 52 29606301 8.2.2017
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 10,292,620 2016-12-30 2016-12-30 75121110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 25 24.5.2016,pv 5 11.7.2016,njf 26.8.2016,kont 3342/6 31.8.2016,sit 1 memo dshp,fd 51 03228749 28.12.2016
Bashkia Fier (0909) A R B E R I A SH.A. Fier 35,104,324 2016-12-22 2016-12-23 71421110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 25 24.5.2016,pv 5 11.7.2016,njf 26.8.2016,kont 3342/6 31.8.2016,sit 1,memo dshp ,fd 48,49 03228746,747 6.12.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave