Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANAZOGANI 870,320.00 20 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 31,200 2018-11-02 2018-11-05 73521110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 tarife vendimi gjyqesor Fatjona Sema
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 179,560 2018-04-11 2018-04-12 25221110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor Fatjona Sema
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 179,560 2018-02-13 2018-02-14 10221110012018 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor per Fotjona Semen ,sipas akt-marveshjes
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-12-06 2017-12-07 76321110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor per Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-11-03 2017-11-06 70121110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-10-10 2017-10-11 65721110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-09-06 2017-09-07 58521110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-08-03 2017-08-04 52621110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, ndalese page Korrik 2017 per Matilda Haska sipas listëpagesës, Urdh Ezek.Vend Gjyq. nr 1404 dt 13.06.2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-06-06 2017-06-07 37121110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001,ndalese page Maj per Matilda Haska,Urdh Ekzek.Vend.Sekuestro.nr 1404 dt 13.06.2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-05-05 2017-05-08 30921110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, Prill ekzekutim vendimi gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-04-05 2017-04-06 22121110012017 Shtese page per funksionin PAGESE PER MATILDA HASKA BASHKIA FIER VEND 1404 DT 13/03/2016 MARS 2017
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-03-08 2017-03-09 15521110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, ndalese page per Matilda Haska, vend nr 1404 dt 13.06.2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-02-07 2017-02-08 7321110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 16,000 2017-01-09 2017-01-10 1121110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 14,000 2016-12-09 2016-12-09 68821110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese nga paga Halil Veip Bega Nentor 2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-12-09 2016-12-09 68321110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese nga paga Matilda Haska Nentor 2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-11-07 2016-11-07 62321110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Matilda Haska Tetor
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-10-06 2016-10-06 55221110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-09-06 2016-09-07 50021110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-08-05 2016-08-08 44621110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese per Matilda Haska Korrik 2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave