Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AGBESCONSTRUKSION 758,497,193.00 38 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 10,000,000 2018-10-26 2018-10-29 72821110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 detyr. prapamb.Rikonst.Bulev.up 7 20.5.2015,pv 22.5.2015,kont shtese 25.5.2015,akt-marv grafik shlyerje 23.2.2017,memo drshp 30.01.2016,situac perf ,akt kolaud 8.7.2015,akt md 30.7.2015,fat 69 23659569 31.01.2016
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 707,934 2018-07-11 2018-07-12 49121110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 73 29.12.2016,njk 8823/2 29.12.2016,pv 18.2.2017,njf 7.4.2017,kontrat 12/231/2017 14.4.2017,sit perfund ,akt kolaud ,çertif e md ,memo e dshp 10.11.2017,fd 8 seri 43241858 18.20.2017
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 4,432,852 2018-06-19 2018-06-20 44221110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore Bashkia Fier 2111001 up 60 29.9.2017,shkrese kerk negoc 5755/9 29.9.2017,pv 2.10.2017,kontrat 3.10.2017,leje ndert 7.11.2017,memo dshp 19.1.2018,fd 11 19.1.2018 seri 43241861
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 68,761,368 2018-04-05 2018-04-06 23221110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001,ndert.parku,rehab rrug.Xoxi Andoni",up 38 dt 06.07.2016,njof.fit 17.08.2016,pv dt 08.08.2016,kontr 24/231/2016 dt 23.08.2016,sit perfundimtar, fat nr 63 seri 51852363 dt 15.12.2017,memo dshp 15.12.2017,aktk,çermd
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 5,000,000 2018-02-27 2018-02-28 13621110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 7 20.5.2015,pv 22.5.2015,kont shtese 25.5.2015,akt-marv grafik shlyerje 23.2.2017,memo drshp 30.01.2016,situac perf ,akt kolaud 8.7.2015,akt md 30.7.2015,fat 69 23659569 31.01.2016
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 4,504,989 2018-02-23 2018-02-26 12921110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore Bashkia Fier 2111001 up 60 29.9.2017,shkrese kerk negoc 5755/9 29.9.2017,pv 2.10.2017,kontrat 3.10.2017,leje ndert 7.11.2017,memo dshp 11.12.2017,fd 89 1.12.2017 seri 41055641
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 5,000,000 2018-02-08 2018-02-09 9621110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 7 20.5.2015,pv 22.5.2015,kont shtese 25.5.2015,akt-marv grafik shlyerje 23.2.2017,memo drshp 30.01.2016,situac perf ,akt kolaud 8.7.2015,akt md 30.7.2015,fat 69 23659569 31.01.2016
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 5,893,133 2018-01-30 2018-01-31 PT81021110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001,ndert.parku,rehab rrug.Xoxi Andoni",up 38 dt 06.07.2016,njof.fit 17.08.2016,pv dt 08.08.2016,kontr 24/231/2016 dt 23.08.2016,sit perfundimtar, fat nr 63 seri 51852363 dt 15.12.2017,memo dshp 15.12.2017,aktk,çermd
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 11,260,355 2017-11-16 2017-11-17 73221110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 73 29.12.2016,njk 8823/2 29.1.2016,pv 18.2.2017,nj f 7.4.2017,kontrat 12/231/2017 14.4.2017,sit perfundimtar,akt-kolaudimi,çertifikate e marjes ne dorzim,memo drshp 10.11.2017,fd 8 18.10.2017,seri 43241858
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 44,858,037 2017-09-28 2017-09-29 62421110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 73 29.12.2016,njk 8823/2 29.1.2016,pv 18.2.2017,nj f 7.4.2017,kontrat 12/231/2017 14.4.2017,sit nr 3 ,leje ndertimi 18.5.2017,memo drshp 15.9.2017,fd 2756 dt.15.9.2017seri 32468498
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 23,642,498 2017-09-07 2017-09-08 59421110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 38 6.7.2016,pv 8.8.2016,njf 17.8.2016,kontrat 24/231/2016 dt 23.8.2016,leje ndertimi dhe leje sheshi 30.11.2016,memo dshp 29.8.2017,sit 8 fd 2755 24.7.2017,seri 32468495
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 26,837,621 2017-08-30 2017-08-31 56721110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 73 29.12.2016,njk 8823/2 29.1.2016,pv 18.2.2017,nj f 7.4.2017,kontrat 12/231/2017 14.4.2017,sit nr 3 ,leje ndertimi 18.5.2017,memo drshp 12.7.2017,fd 2753 dt.24.8.2017seri 32468493
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 7,622,576 2017-08-09 2017-08-10 54021110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001,ndert.parku,rehab rrug.Xoxi Andoni",up 38 dt 06.07.2016,njof.fit 17.08.2016,pv dt 08.08.2016,kontr 24/231/2016 dt 23.08.2016,sit 10, fat nr 2751 seri 324688491 dt 24.07.2017
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 10,557,960 2017-08-03 2017-08-04 51521110012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci per Rik.bulev.Jakov Xoxa AMDP.8.7.2017 cetifikate 31.7.2017
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 32,632,234 2017-08-01 2017-08-02 50621110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 38 6.7.2016,pv 8.8.2016,njf 17.8.2016,kontrat 24/231/2016 dt 23.8.2016,leje ndertimi dhe leje sheshi 30.11.2016,memo dshp 26.7.2017,sit 8 fd 2750 7.7.2017,seri 324688490
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 33,704,265 2017-07-14 2017-07-17 48721110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 73 29.12.2016,njk 8823/2 29.1.2016,pv 18.2.2017,nj f 7.4.2017,kontrat 12/231/2017 14.4.2017,sit nr 1 ,leje ndertimi 18.5.2017,memo drshp 12.7.2017,fd 76 10.7.2017,seri 41055628
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 25,284,288 2017-07-07 2017-07-10 45121110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 73 29.12.2016,njk 8823/2 29.1.2016,pv 18.2.2017,nj f 7.4.2017,kontrat 12/231/2017 14.4.2017,sit nr 1 ,leje ndertimi 18.5.2017,memo drshp 28.6.2017,fd 68 30.5.2017,seri 41055620
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 46,130,738 2017-06-12 2017-06-13 38821110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 38 6.7.2016,pv 8.8.2016,njf 17.8.2016,kontrat 24/231/2016 dt 23.8.2016,leje ndertimi dhe leje sheshi 30.11.2016,memo dshp 8.6.2017,sit 8 fd 2749 2.6.2017,seri 324688489
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 10,333,074 2017-05-23 2017-05-24 34721110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up38 6.7.2016,pv 8.8.2016,njf 17.8.2016,kont 24/231/2016 23.8.2016,leje ndert,leje sheshi 30.11.2016,memo drshp 17.5.2017,sit 7 fd 2748 dt 12.5.2017,seri 324688488
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 5,394,100 2017-05-18 2017-05-19 34421110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 7 20.5.2015,pv 22.5.2015,kontrat shtese 25.5.2015,akt-maeveshje,grafik shlyerje 23.2.2017,memo dshp 30.1.2016,sit perfundimtar ,akt-kolaudimi 8.7.2015,akt md 30.7.2015,fd 69 23659569 31.1.2016
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 10,020,600 2017-05-03 2017-05-04 28821110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 38 6/7/2016,pv 8/8/2016,njf 17.8.2016,kont 24/231/2016,23.8.2016,leje ndert,leje sheshi 30.11.2016,memo dshp 28.4.2017,sit 6 2746 28.4.2017seri 324688486
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 15,162,000 2017-04-20 2017-04-21 26221110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 rahabilitim i R.Xoxi Andoni up 38 6.7.2016,pv 8.8.2016,njf 17.8.2016,kontr 24/231/2016,memo dshp 16.3.2017,sit 5 fat. 2745dt. 14.4.2017,seri 324688485
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 84,159,459 2017-03-28 2017-03-30 19921110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up nr 21 28.12.2015,pv 29.2.2016,njf 29.2.2016,kont 5/231/2016 7.3.2016,sit perf certif md ,30.1.2017,akt-kolau 30.1.2017,memo e dshp ,fd 1 1.2.2017 seri 47418001
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 14,987,238 2017-03-21 2017-03-23 18921110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 38 6.7.2016,pv 8.8.2016,njf 17.8.2016,kontr 24/231/2016,memo dshp 16.3.2017,sit 4 fd 2744 9.3.2017,seri 324688484
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 8,550,000 2017-03-03 2017-03-06 13621110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 7 20.5.2015,pv 22.5.2015,kont shtese 25.5.2015,akt-marv grafik shlyerje 23.2.2017,memo drshp 30.01.2016,situac perf ,akt kolaud 8.7.2015,akt md 30.7.2015,fat 69 23659569 31.01.2016
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 30,690,017 2016-12-27 2016-12-28 71821110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001, up 38 6.7.2016,pv 8.8.2016,njf 17/8/2016,kont 24/231/2016 ,memo e dshp 21.12.2016,sit 1 fd 2738 14.12.2016 324688478
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 5,783,173 2016-11-02 2016-11-02 60221110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 21 28.12.2015,pv 29.2.2016,nj f 29.2.2016,kont 5/231/2016 7.3.2016,sit nr 9 ,memo ,fd 2732 22.10.2016 32468472
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 32,498,493 2016-10-10 2016-10-10 55321110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 21 dt 28.12.2015,pv 29.02.2016,njf 29.02.2016,kontr 5/231/2016 7.3.2016,sit 8 memo, fd 757 08.09.2016 38028648
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 6,509,400 2016-09-21 2016-09-21 52721110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 20,427,751 2016-09-07 2016-09-07 48521110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 6,931,029 2016-08-16 2016-08-22 46221110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 23,005,181 2016-07-27 2016-07-28 42221110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 2,866,150 2016-07-21 2016-07-26 41621110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 8,566,485 2016-07-04 2016-07-06 37021110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 20,016,628 2016-06-03 2016-06-06 29821110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 17,782,820 2016-05-09 2016-05-09 22821110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 20,534,078 2015-06-29 2015-06-29 18321110012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 47,448,669 2015-06-15 2015-06-16 17021110012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave