Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ABISSNET 593,655.00 18 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2018-01-24 2018-01-25 3521110012018 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 3.3.2017,njk 3.3.2017,pv 28.3.2017,njf 5.4.2017,kontrat 1799/6 21.4.2017,fd 558 30.12.2017,seri 112460559
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-12-13 2017-12-14 785221110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001,internet,up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 488 seri 112460489 dt 30.11.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-11-13 2017-11-14 72721110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 416 seri 112460417 dt 31.10.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-10-12 2017-10-13 661221110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 344 seri 112460345 dt 30.9.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-09-20 2017-09-21 601221110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001,internet,up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 271seri 112460271 dt 31.08.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-08-09 2017-08-10 53921110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001,internet,up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 204 seri 112460204 dt 31.07.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-08-01 2017-08-02 50721110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 3.3.2017,njk 3.3.2017,pv 28.3.2017,njf 5.4.2017,kontrat 21.4.2017,fd 136 30.6.2017,seri 112460136
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-06-19 2017-06-20 41021110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 3.3.2017,njk 3.3.2017,pv 28.3.2017,njf 5.4.2017,kontrat 21.4.2017,fd 69 31.5.2017,seri 112460069
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-06-12 2017-06-13 39221110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 3.3.2017,njk 3.3.2017,pv 5.4.2017,kont 1799/6 21.4.2017,fd 25 30.4.2017 seri 112398182
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2016-02-10 2016-02-10 7021110012016 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-12-18 2015-12-18 93621110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 telefon tetor 2015
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-12-15 2015-12-15 92021110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-10-09 2015-10-09 62421110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-10-01 2015-10-02 60521110012015 Elektricitet Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-08-19 2015-08-19 27121110012015 Sherbime telefonike KORRIK 2015 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-07-14 2015-07-15 20521110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,000 2015-06-29 2015-06-29 17721110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 12,350 2015-06-29 2015-06-29 18321110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave