Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"DRICONS" 836,864.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 87,683 2018-07-05 2018-07-06 46121110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 11 21.3.2018,kontrat 29.3.2018,sit perfund ,akt-kolaud,amd 30.4.2018,memo dshp 30.4.2018,fd 229 seri 57001286
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 85,680 2018-06-22 2018-06-25 45221110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 43 9.11.2016,fo ,kontrate 15.11.2016,certif md 20.9.2017,memo dshp 13.2.2018,fd 191 30.11.2017,seri 57001212
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 158,640 2018-06-22 2018-06-25 45321110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 31 29.9.2016,fo ,kontrate 5.10.2016,certif md 2.3.2017,memo dshp 13.12.2017,fd 192 30.11.2017,seri 57001213
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 145,416 2018-06-22 2018-06-25 45421110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 39 1.12.2017,fo ,kontrate 6.12.2017,certif md 22.12.2017,memo dshp 22.2.2018,fd 245 22.2.2018,seri 57001268
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 29,060 2018-05-21 2018-05-22 37021110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 43 14.12.2017,fo ,kontrat 19.12.2017,akt-kolaud,çertif e md ,memo e dshp ,fd 244 2.5.2018,seri 57001267
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 34,920 2018-02-13 2018-02-14 10621110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 13 24.4.2017,fo,kont 5.5.2017,çmd ,akt-kolaud,memo e dshp ,fd 193 30.11.2017,seri 57001214
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 136,945 2018-02-02 2018-02-05 5921110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 26 2.8.2017,fo 2.8.2017,kontrat 8.8.2017,memo dshp ,pv kolaudimi ,çertif md ,fd 190 30.11.2017,seri 57001211
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 158,520 2016-10-05 2016-10-05 53521110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up nr 21 dt 27.07.2015,fo 28.07.2016,fd 14 22.12.2016 27167315
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave