Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) (Mbi 1,548 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,326,912.00 34 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 119,548 2017-11-10 2017-11-14 50110930012017 Elektricitet 1093001 MIE pages energji elektrike muaji shtator 2017 fat nr 243469384 dt 28.9.2017
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 151,300 2017-09-11 2017-09-12 38610930012017 Elektricitet 1093001 MEI pagese energjie elektrike muaji Korrik 2017, fatura nr 240983255, date 29.07.2017, kontrata H 112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 159,868 2017-07-26 2017-07-27 33110930012017 Elektricitet 1093001 MEI pagese energjie elektrike muaji Qershor 2017, fatura nr 239796477, date 30.06.2017, kontrata H 112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 121,060 2017-06-15 2017-06-21 27810930012017 Elektricitet 1093001 MEI pagese energjie elektrike muaji Maj 2017, fatura nr 655550770, date 30.05.2017, kontrata H 112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 126,100 2017-05-17 2017-05-18 22010930012017 Elektricitet 1093001 MEI pagese energjie elektrike muaji Prill 2017, fatura nr 654184500, date 27.04.2017, kontrata H 112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 152,812 2017-04-25 2017-04-26 17310930012017 Elektricitet 1093001 MEI pagese energjie elektrike muaji Mars 2017, fatura nr 652571531, date 28.03.2017, kontrata H 112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 156,340 2017-03-13 2017-03-16 11710930012017 Elektricitet 1093001 MEI pagese energjie elektrike muaji Shkurt 2017, fatura nr 651474112, date 27.02.2017, kontrata H 112233
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 187,084 2017-02-20 2017-02-21 57110930012017 Elektricitet 1093001 MEI Pagesa e energjise elektrike per muajin Janar 2017, Kontrata H112233, nr fatures 650553135, dt 27.01.2017
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 175,492 2017-02-07 2017-02-08 3010930012017 Elektricitet 1093001 MEI Pagesa e energjise elektrike per muajin Dhjetor 2016, Kontrata H112233, nr fatures 649126246, dt 27.12.2016
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 197,668 2016-12-20 2016-12-21 54810930012016 Elektricitet 1093001 Mei Pagesa energji elektrike kontrata H112233 nr fatures 648016175 dt 26.11.2016 muaji nentor
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 83,764 2016-11-23 2016-11-30 49610930012016 Elektricitet 1093001 Mei Pagesa energji elektrike kontrata H112233 nr fatures 646440532 dt 27.10.2016 muaji tetor
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 138,700 2016-10-21 2016-10-24 42610930012016 Elektricitet 1093001 Mei Pagesa energji elektrike kontrata H112233 nr fatures 644930502 dt 23.9.2016 muaji SHTATOR
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 181,036 2016-09-21 2016-09-23 38410930012016 Elektricitet 1093001 Mei Pagesa energji elektrike kontrata H112233 nr fatures 644470557 dt 24.8.2016 muaji gusht
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 189,604 2016-08-24 2016-08-29 34310930012016 Elektricitet 1093001 Mei Pagesa energji elektrike kontrata H112233 nr fatures 643392239 dt 29.7.2016 muaji korrik
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 146,764 2016-07-27 2016-07-29 31710930012016 Elektricitet 1093001 Mei Pagesa energji elektrike kontrata H112233 nr fatures 641463289 dt 24.6.2016 muaji qershor
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 109,972 2016-06-13 2016-06-21 25610930012016 Elektricitet 1093001 1093001 MEI likuidim muaji maj energji elektrike fat nr 640140494 dt 24.5.2016
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 84,268 2016-05-18 2016-05-18 21910930012016 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,prill,kontrate H112233,fat 25.4.2016
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 425,980 2016-04-19 2016-04-19 15110930012016 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,mars ,kontrate H112233,fat 638135642 dt 23.3.2016
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2016-04-06 2016-04-07 12710930012016 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat 636618214 dt 20.02.2016
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 15,107 2016-03-29 2016-03-30 2310930042016 Elektricitet 1093001 602-A.K.B energji,kontrate TR2A110003013062,fat 636239396 dt 16.02.2016
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 223,876 2016-02-17 2016-02-18 5710930012016 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat 635763853 dt 21.01.2016
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 188,092 2016-01-20 2016-01-21 1410930012016 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat 634255197 dt 23.11.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 162,388 2015-12-21 2015-12-22 55210930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat 633645869 dt 23.11.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 103,924 2015-11-18 2015-11-19 45610930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat 632431096 dt 23.10.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 346,348 2015-10-28 2015-10-29 41210930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat 631217411 dt 25.09.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2015-09-28 2015-09-29 35510930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H 112233,fat 629999229 dt 22.08.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 161,884 2015-08-25 2015-08-26 29610930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat 628400392 dt 21.07.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 135,573 2015-08-06 2015-08-07 29710930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat dt 22.06.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 134,668 2015-07-03 2015-07-03 22510930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat dt 20.05.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 173,980 2015-05-28 2015-05-29 18110930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat dt 20.04.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 156,340 2015-04-27 2015-04-28 11210930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat mars 2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 224,884 2015-04-15 2015-04-16 9410930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat dt 17.02.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 201,196 2015-03-06 2015-03-09 5410930012015 Elektricitet 1093001 602-M.E.I energji,kontrate H112233,fat dt 11.02.2015
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 190,612 2015-02-05 2015-02-06 2510930012015 Elektricitet 1093001 602 M.E.I energji,kontrate nr H112233 fat dt 12.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave