Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,757,577.00 41 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,000 2017-05-04 2017-05-05 14810780012017 Udhetim i brendshem Ministria e Integrimit dieta autorizim 04.05.2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,000 2017-04-06 2017-04-11 10610780012017 Udhetim i brendshem 1078001 Ministria e Integrimit, dieta autorizim 06.04.2017listpages 06.04.2017
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 11,000 2016-12-06 2016-12-09 35710780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta urdher 150 dt.18.11.2016 aut.05.12.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2016-12-06 2016-12-07 35810780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta urdher 150 dt.18.11.2016 aut.05.12.2016
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 6,520 2016-10-11 2016-10-12 28810780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta brenda urdher 83 dt.14.06.2016 aut.07.10.2016
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,000 2016-10-11 2016-10-12 29310780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta brenda vendit urdher 111 dt.14.09.16; 112 dt.14.09.2016 aut.11.10.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 7,000 2016-09-27 2016-09-28 26610780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta brenda vendit, urdh 108,dt.9.9.16, autorizim dt.26.9.16, bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,000 2016-09-27 2016-09-28 26710780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta brenda vendit, urdh 108,dt.9.9.16, autorizim dt.26.9.16, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,520 2016-09-21 2016-09-22 26210780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT lik dieta brenda vendit, urdh 83,dt.14.06.2016, autorizim dt.20.09.2016, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,000 2016-06-15 2016-06-16 16510780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta brenda vendit, bordero 15.06.2016, aut. dt.15.06.2016, urdh 78,dt.03.06.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,000 2016-05-31 2016-05-31 13610780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta brenda vendit, bordero Maj 31.05.2016, aut. dt.31.05.2016
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 173,000 2016-04-13 2016-04-14 8810780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT Bileta avioni urdh.4 dt 13.01.2016 up.2 dt 13.01.2016 ft.14.01.2016 fit.14.01.2016 fat 5772 dt 15.01.2016 s 30578822
Ministria e Integrimit (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 37,100 2016-04-13 2016-04-14 9010780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT Bileta udhetimi urdh.2 dt 11.01.2016 up.1 dt 11.01.2016 ft.12.01.2016 fit.12.01.2016 fat 6 dt 12.01.2016 s 9458288
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,500 2016-03-11 2016-03-15 5310780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta b.vendit Z.Llambro, Urdh nr.29, dt.25.02.2016, Bord.dt.10.03.2016, Autorizim dt.10.03.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,000 2016-03-02 2016-03-03 4910780012016 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta brenda vendit Z. Llambro urdh.11 dt 04.02.2016 bord.01.03.2016 autoriz.01.03.2016
Ministria e Integrimit (3535) ITRAVEL-ALBANIA EXPRESS Tirane 141,680 2015-12-24 2015-12-24 45010780012014 Udhetim i brendshem Min Integrimit Biletat avioni urdher 140 dt 12.11.2015 up.60 dt 18.11.2015 ft.of.19.11.2015 ref.1583911182015 fitudt.19.11.2015 fat 108 dt.20.11.2015 seria 125809128
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 66,500 2015-12-22 2015-12-23 44910780012015 Udhetim i brendshem Ministria Integrimit Bileta avioni urdh.184 dt 14.12.2015 up.67 dt 14.12.2015 ft.15.12.2015 fit.15.12.2015 fat5649 dt 16.12.2015 s26698399
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 98,100 2015-12-17 2015-12-18 44010780012015 Udhetim i brendshem Ministria Integrimit Bileta avioni Xh.Elezi urdher 149 dt 26.11.2015 up62 dt02.12.2015 ft.04.12.2015 ref.17903-12-03-15dt 03.12.2015 fit.07.12.2015 fat5616 dt08.12.2015 s26698366
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 13,940 2015-12-17 2015-12-18 43710780012015 Udhetim i brendshem Ministria Integrimit Dieta brenda vendit R.Lulo urdher 142 dt 18.11.2015 urdher 100 dt 21.07.2015 bordero 14.12.2015 autorizim 16.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 495,250 2015-12-17 2015-12-17 44310780012015 Udhetim i brendshem Ministria Integrimit Bileta avioni up.164 dt 07.12.2015 up66dt.07.12.2015 ft.10.12.2015ref.1862612092015 dt.09.12.2015 fit.10.12.2015 fat5629 dt.11.12.2015 seria 26698379
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 11,000 2015-12-09 2015-12-09 42210780012015 Udhetim i brendshem Ministria Integrimit Diete brenda vendit Z.Llambro bordero 09.12.2015 autorizim dhjetor 2015
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 43,186 2015-12-07 2015-12-09 41610780012015 Udhetim i brendshem MINISTRIA INTEGRIMIT Lik bileta avioni pv 4 dt 18.03.2015 urdh 35/1 dt 18.03.2015 fat 4623 seri 20683373 shkr 2092
Ministria e Integrimit (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 28,400 2015-12-04 2015-12-04 40510780012015 Udhetim i brendshem MINISTRIA INTEGRIMIT bILETA AVIONI URDHER 139 DT 06.11.15 UP.59 DT 11.11.15 FT.OF.12.11.2015 REF.1496711111DT.11.11.2015 FIT.11.11.2015 FAT 415 DT 13.11.2015 SERIA 8603782
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,500 2015-11-26 2015-11-27 39610780012015 Udhetim i brendshem Ministria Integrimit Dieta brenda vendit M.Lutaj urdher 76 dt 01.06.2015 bordero 25.11.2015 autorizim 26.11.2015
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 468,500 2015-11-13 2015-11-16 37610780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Bileta avioni urdh.132 dt 21.10.2015 up.57 dt 22.10.2015 ft of. 23.10.15 ref.124551022dt 22.10.2015 njof. fit 23.10.2015 fat 5387 dt 27.10.2015 s 26698137
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 291,500 2015-11-13 2015-11-16 37710780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Bileta avioni urdh.137 dt 05.11.2015 up.58 dt 05.11.2015 ft of. 05.11.15 ref.1425911052015 dt 05.11.2015 fit.06.11.2015 fat 5493 dt 10.11.2015 s 26698243
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 56,937 2015-11-04 2015-11-04 35710780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit dieta jashte vendit E.Ibrahimi ,G.Gradeci urdher 128 dt 15.10.2015 bordero 04.11.2015 kerk. per valute 04.11.2015 autorizim 04.11.2015 400euro*142.2
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 167,160 2015-10-12 2015-10-13 31710780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Bileta avioni urdh.104 dt 01.09.2015 up.50dt.03.09.2015 njof. fit 04.09.2015 fat 5170 dt 08.09.2015 seria 22117920 ft. of.04.09.2015 ref.077060903 dt.03.09.2015
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,500 2015-10-02 2015-10-02 31210780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Dieta brenda vendit urdher 76 dt.01.06.2015 bordero dt 02.10.2015 autorizim 02.10.2015
Ministria e Integrimit (3535) ALFA-BUTRINT SHPK Tirane 30,000 2015-08-05 2015-08-06 26810780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Dieta brenda vendit urdher 65 dt 07.05.2015 fat 17 dt 31.05.2015 seria 17620317
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 45,000 2015-07-15 2015-07-16 24910780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit TVSH Bileta avioni urdher 82 dt. 05.06.2015 up.40 dt 05.06.2015 ft.dt.08.06.2015 ref.0101106052015 dt 05.06.2015 njof. fit 08.06.2015 fat 4967 dt 03.07.2015 seria 22117717
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 32,499 2015-07-14 2015-07-15 24010780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Bileta avioni urdh.88 dt 23.06.15up.43 dt 24.06.15 ft. of.30.06.2015 ref.033670629 dt 29.06.2015 fit.30.09.2015 fat 4968 dt 03.07.2015 seria 22117718
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,000 2015-07-14 2015-07-15 23410180012015 Udhetim i brendshem Ministria Integrimit Lik dieta brenda vendit urdh 12.05.2015
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,500 2015-07-14 2015-07-15 23510180012015 Udhetim i brendshem Ministria Integrimit Lik dieta brenda vendit urdh 13.05.2015
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 187,000 2015-07-14 2015-07-15 24110780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Bileta avioni urdh.77 dt 02.06.15up.42dt 24.06.15 ft. of.30.06.2015 ref.033670629 dt 29.06.2015 fit.30.06.2015 fat 4969 dt 03.07.2015 seria 22117719
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,500 2015-06-26 2015-06-29 21510780012014 Udhetim i brendshem Min Integrimit Shpenzime dieta aut 25.6.15 lp 26.6.15
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 113,218 2015-06-12 2015-06-12 19910780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Dieta me jashte G.Elezi urdher 82 dt 05.06.2015bordero 11.06.2015 autorizim 11.06.2015
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 9,000 2015-06-09 2015-06-09 19610780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Dieta brenda vendit Z.Llambro, D.Cela urdher 64 dt05.05.2015 urdher 28 dt 06.03.2015 urdher 65 dt 07.05.2015 urdh.53 dt 21.04.2015 bordero 08.06.2015 autorizim qershor
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,500 2015-06-09 2015-06-09 19510780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Dieta brenda vendit Eros Angjeli urdher 65 dt 27.05.2015 bordero dt 08.06.2015 autorizim qershor 2015
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 140,057 2015-06-04 2015-06-05 18910780012015 Udhetim i brendshem Min Integrimit Dieta jashte vendit Xhilaga, Serbo,Visha urdher 1 dt 03.06.2015 bordero 04.06.2015 kerkese valute 04.06.2015 autorizim 04.06.2015 973euro*143.8
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave