Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 6,566,248.00 38 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 477,954 2017-05-04 2017-05-05 15410780012017 Sherbimet bankare Ministria e Integrimit,dieta jashte vendit autorizim 902/2 DT. 27.04.2017 terhequr 3465 EURO *137.8 LEKE
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 210,578 2016-12-15 2016-12-16 37610780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta me jashte, urdher 151 d 18/11/2016, terheq valbona bataj np 029146477,
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 196,184 2016-12-06 2016-12-06 35610780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta jashte vendit urdher 158 dt.02.12.16; 159 dt.02.12.16 ordero 06.12.2016 14 eur me kurs 138.9 lek
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 367,465 2016-09-22 2016-09-22 26310780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte 2624 euro me kurs 139.9,urdh 125 dt 21.09.2016 ,urdh 126,dt.21.09.2016,autorizim 22.09.2016,kerk valute dt.22.09.2016,bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 140,641 2016-09-13 2016-09-14 24710780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte 1000 euro me kurs 140.5,urdh 109 dt 09.09.2016 ,autorizim 13.09.2016,kerk valute dt.13.09.2016,bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 140,540 2016-08-31 2016-09-01 22910780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta jashte vendit, 1000 euro me kurs 140.4, urdh 106,dt.31.08.2016, bordero dt.31.08.2016,autorizim dt.31.08.2016, kerkese per valute dt.31.08.2016
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 249,141 2016-08-25 2016-08-26 22510780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte 1774 eur urdh 104 dt 05.08.2016 ,105 dt 22.08.2016 autorizim 25.08.2016
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 307,704 2016-06-30 2016-07-01 18010780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte TERHEQUR 2191 EURO ME KURS 140.3 LEKE urdh.90 dt 28.06.2016 autorizim dt 30.06.2016 kerk per valute 30.06.2016, liste
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 201,545 2016-06-17 2016-06-17 16710780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta jashte vendit (1430 euro *140.8),Denada Dervishi, urdh nr.84/1, dt.16.06.2016, aut. dt.16.06.2016,bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 261,727 2016-06-16 2016-06-17 16510780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte TERHEQUR 1857 EURO ME KURS .140.8, urdh 84, dt.15.06.2016, aut 16.6.16,bordero 16.06.2016
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 70,771 2016-06-09 2016-06-09 15510780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta urdh 42 dt 31.03.2016, urdh nr.71,dt.27.05.2016, autorizim dt.09.06.2016, bordero 09.06.2016 kerk. valute 09.06.2016 500 euro*141.4
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 28,288 2016-06-06 2016-06-07 15110780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT dieta jashte vendit (200 euro *141.3),Denada Dervishi, urdh nr.73, dt.31.05.2016, aut. dt.06.06.2016,bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 406,785 2016-04-20 2016-04-21 9910780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte TERHEQUR 2876 EURO ME KURS 141.3 LEKE urdh.52 dt 19.04.2016 autorizim dt 120.04.2016 kerk per valute20.04.2016
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 218,978 2016-02-17 2016-02-18 3610780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte Bordero shkurt urdher 14 dt 15.02.2016 autorizim 17.02.2016 kerk.17.02.2016
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 424,925 2016-02-18 2016-02-18 3710780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta jashte vendit urdher 19 dt 17.02.2015 bordero shkurt 2016 autorizim 18.02.2016 kerkesa per valute 18.02.2016 3000 euro*141.5
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 140,641 2015-12-30 2015-12-31 47110780012015 Sherbimet bankare Ministria Integrimit cek dieta jashte venditurdher 164 dt 07.12.2015 bordero 30.12.2015 autorizim 30.12.2015 kerk per valute 30.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 78,478 2015-12-23 2015-12-24 45110780012015 Sherbimet bankare Ministria Integrimit Dieta jashte vendit urdher 132 dt 21.10.2015 urdher 143 dt 18.11.2015 bordero dhjetor 2015 autorizim 23.12.2015 kerkesa per valute 23.12.2015
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 112,993 2015-12-03 2015-12-03 40810780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta jashte vendit Elezi, Xhezo Bruksel, urdher 149 dt 26.11.2015 bordero 3.12.2015 kerkese valute 3.12.2015 autorizim 3.12.2015, 800 euro*141.1
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 130,938 2015-11-23 2015-11-24 38810780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Cek Dieta jashte vendit Visha,Xhaxhiu,Lutaj urdher 143 dt 18.11.2015 bordero 23.11.2015 autorizim 23.11.2015 kerk. valute 23.11.2015 935 euro*139.9
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,093 2015-11-19 2015-11-19 38510780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Dieta me jasht urdher 123 dt 12.11.2015 bordero 19.11.2015 kerkese per valut19.11.2015 autorizim 19.11.2015 64 euro*141.3
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 95,897 2015-11-18 2015-11-18 38510780012014 Sherbimet bankare Min Integrimit cek shpenzime dieta me jashte Xhiliaga, Serbo Kroaci urdh 140 dt 12.11.2015 bordero 18.11.2015 autorizim 18.11.2015 kerkesa per valute 18.11.2015 678 euro*141.3
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 59,489 2015-11-10 2015-11-10 36210780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Dieta me jashte G.Xhaxhiu Itali urdher 139 dt 06.11.2015 bordero 10.11.2015 autorizim 10.11.2015 kerk. per valute 10.11.2015420 euro*141.5
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 614,654 2015-10-22 2015-10-22 34410780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta me jashte vendit urdher.132 dt 21.10.2015 bordero 21.10.2015 autorizim 21.10.2015 kerkesa per valute 21.10.2015 4300 euro*142.08 kursi
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 32,260 2015-10-15 2015-10-15 33210780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta jashte vendit G.Xhaxhiu urdher 117 dt 02.10.2015 bordero dt 14.10.2015 kerk. valute dt.14.10.2015 autorizim8i 14.10.2015 226 euro*142.6
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 178,891 2015-10-02 2015-10-02 31310780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Dieta me jashte berlin urdher 112 dt 22.09.2015 bordero 01.10.2015 kerk valute 01.10.2015 autorizim 01.10.2015 1255 euro*142,4
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 107,207 2015-09-07 2015-09-07 28810780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Dieta me jashte Beograd urdher 89 dt 29.06.2015 dhe 85 dt 12.06.2015 bordero 07.09.2015 kerk. valute 07.09.2015 750 euro*142.8 autorizim dt.07.09.2015
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 255,439 2015-09-03 2015-09-03 28110780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Lik dieta me jashte 1787 eur urdh 104 dt 01.09.2015 terheq Luljeta Qendro
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 199,541 2015-07-13 2015-07-13 23210780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta jashte vendit E.Llane , Rome urdher 94 dt 07.07.2015 bordero 13.07.2015 kerk per valute 13.07.2015 autorizim 13.07.2015 1394euro*143
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 33,495 2015-07-13 2015-07-13 23310780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta jashte vendit Belgjik Xhaxhiu urdher 94 dt 07.07.2015 bordero 10.07.2015 kerk. valute 10.07.2015 autorizim 10.07.2015 234 euro*143
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 117,788 2015-07-06 2015-07-07 22610780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Dieta me jashte Dedja,Hidri,shytaj urdher 66 dt 07.05.15.80dt.02.06.15 bordero 03.07.15 autorizim 03.07.15 820euro*143.5
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 63,867 2015-05-15 2015-05-18 16010780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta jashte vendit E.Angjeli,bruksel urdher 68/1 dt12.05.15 bordero 14.05.15 kerk. valute 14.05.15 autorizim 14.05.2015 444 euro*143.7
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 80,272 2015-04-30 2015-04-30 14210780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta jashte urdher 59 dt 28.04.2015 bordero 30.04.2015 autorizim 30.04.2015 terheq Alkida Zela
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 67,849 2015-04-15 2015-04-15 12110780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit DIETA ME JASHTE URDHER 35/1 DT 19.03.2015 BORDERO 14.04.2015 KERKESE 14.04.2015 AUTORIZIM 14.04.2015
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 85,600 2015-03-18 2015-03-19 8510780012014 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta me jashte urdher 29 dt 09.03.2015 bordero 17.03.2015 kerk. valute 18.03.2015 autorizim 18.03.2015 598euro*143 leke
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,901 2015-03-18 2015-03-19 9010780012014 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta me jashte urdher 30 dt 10.03.2015 bordero 18.03.2015 kerk. valute 18.03.2015 autorizim 18.03.2015 90 euro*143.2 leke
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 71,672 2015-03-13 2015-03-13 7810780012014 Sherbimet bankare Min Integrimit Cek shpenzime dieta me jashte urdher 24 dt 03.03.2015 bordero 13.03.2015 autorizim 1.03.2015 kerkese per valute 13.03.2015 500 euro*143.2 leke terheq A.Zela
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 260,311 2015-02-16 2015-02-17 4410780012015 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta me jasht K.Gjosha Bruksel urdher 19 dt 16.02.2015 autorizim 16.02.2015 kerkese per valute 16.02.2015 1816 euro*143.2 leke terheq A. Zela Id025490885
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 53,746 2015-02-05 2015-02-06 2610780012014 Sherbimet bankare Min Integrimit Shpenzime dieta jasht G.Xhaxhiu 376 euro*142.8 leke urdh7 dt.16.01.2015 bordero 04.02.2015 autorizim 04.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave