Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,996,051.00 155 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,400 2017-09-15 2017-09-19 30810780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e integrimit lik fat. celulari gusht 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,869 2017-09-15 2017-09-19 30910780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e integrimit lik fat. celulari gusht 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 13,768 2017-09-15 2017-09-19 30710780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e integrimit lik fat. celulari gusht 2017
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,523 2017-09-12 2017-09-13 302110780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit, telefon fix fat. 724180675 dt 31.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,118 2017-08-21 2017-08-25 28010780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR korrik 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 10,495 2017-08-21 2017-08-22 28110780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR korrik 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,405 2017-08-21 2017-08-22 27810780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR korrik 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 36,911 2017-08-21 2017-08-22 27910780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR korrik 2017
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,523 2017-08-16 2017-08-17 27410780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, telefon korrik 2017, ft 7240098920
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,400 2017-07-17 2017-07-18 24410780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor D.Cekani, ft nr 2078681562, dt 1.7.17
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 30,800 2017-07-17 2017-07-18 24310780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor K.Gjosha, ft nr 2078681554, dt 1.7.17
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,596 2017-07-17 2017-07-18 23610780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor E.Xhixho, ft nr 216949693 dt 1.7.17, abonenti 24891440862
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,817 2017-07-17 2017-07-18 24510780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor E.Cani, ft nr 207861649, dt 1.7.17
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,791 2017-07-17 2017-07-18 23510780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, telefon qershor 2017, ft seri 723952579, dt 30.6.17
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,658 2017-06-27 2017-06-28 20710780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e integrimit lik fat. celulari maj 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 9,817 2017-06-27 2017-06-28 20810780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e integrimit lik fat. celulari maj 2017
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,710 2017-06-13 2017-06-15 19310780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e integrimit telefon muaji maj 2017 fat muaji maj 2017
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,006 2017-06-14 2017-06-15 19510780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR maj fat. 216925068 dt. 01.06.2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 45,000 2017-06-14 2017-06-15 19810780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR maj fat. 78445307 dt. 01.06.2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 1,500 2017-05-31 2017-06-01 17410780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR fat. 207821398 dt. 01.05.2017
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,451 2017-05-31 2017-06-01 17510780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR prill fat. 723632972 dt. 30.04.2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 9,828 2017-05-18 2017-05-19 16510780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR prill 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 30,800 2017-05-18 2017-05-19 16210780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR prill 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 45,000 2017-05-18 2017-05-19 16110780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR mars 2017
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 7,096 2017-05-18 2017-05-19 15910780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR prill 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 11,720 2017-04-27 2017-04-28 13410780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit,CELULAR SHKURT 2017 FAT. 2077827794 DT. 01.03.2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 1,500 2017-04-13 2017-04-18 11710780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit, telefon fat mars
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 4,405 2017-04-13 2017-04-18 11810780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit,celular shkurt mars 207
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 46 2017-04-13 2017-04-18 11610780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit, telefon fat mars
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,812 2017-04-13 2017-04-18 11410780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit, telefon fat mars
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 7,652 2017-04-11 2017-04-18 11510780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit, telefon fat mars
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 18,946 2017-04-11 2017-04-12 10910780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit, pag tel shkurt 2017 ft.28.02.2017 serial 723304647
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 11,973 2017-03-23 2017-03-27 8710780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit,pag tel shkurt 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,834 2017-03-23 2017-03-27 9110780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit,pag tel janar 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 45,000 2017-03-23 2017-03-27 8810780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit,pag tel shkurt 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,400 2017-03-23 2017-03-27 9210780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit,pag tel shkurt 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,821 2017-03-23 2017-03-24 9010780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit,pag tel shkurt 2017
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,506 2017-03-23 2017-03-24 8910780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit,pag tel shkurt 2017
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 35,394 2017-02-27 2017-02-28 5310780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, lik telefon janar 2017, seri 723169677
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 7,664 2017-02-15 2017-02-16 4110780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit,pag tel janar 2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave