Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 270,540.00 14 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 11,460 2017-10-10 2017-10-11 710780012017 Uje 1078001 Ministria e Integrimit, LIK FAT UJI KONTR. 159444 FAT 1708-159444-1 DT 28.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 14,640 2017-05-04 2017-05-05 14910780012017 Uje Ministria e Integrimit, lik fat uji kodi 159444-1 fat 1702 dhe 1703 159444
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 5,520 2016-01-27 2016-01-28 1210780012016 Uje MINISTRIA E INTEGRIMIT Uji dhjetor 2015 fat 28.12.2015 kont.1594771
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 22,620 2015-11-09 2015-11-10 35910780012015 Uje Min Integrimit Uji Tetor 2015 fat 1510-15947711 dt 21.10.2015 kont 1594771
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 22,260 2015-09-14 2015-09-15 28910780012015 Uje Min Integrimit Uji Gusht 2014 fat 150815947711dt 19.08.2015 kont 1594771
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 21,360 2015-08-24 2015-08-24 27210780012014 Uje Min Integrimit Uji Korrik 2014 fat 15071594771 dt 21.07.2015 kont 1594771
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 20,640 2015-07-14 2015-07-15 23410180012015 Uje Ministria Integrimit Lik uje fat 1506-159477 kontr 159477-1
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 22,800 2015-06-10 2015-06-11 19710780012014 Uje Min Integrimit Uji maj 2015 fat 150515947711 dt 20.05.2015 kont 1594771
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 21,000 2015-05-13 2015-05-13 15310780012014 Uje Min Integrimit Uji Prill 2015 fat 150415947711 dt 05.04.2015 kontrata 1594771
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 107,760 2015-04-21 2015-04-21 13010780012014 Uje Min Integrimit Uji gusht 2014 fat 140815947715dt.20.08.2014 shkr.ukt 5217/1 dt 02.04.2015 kont 1594771 memo dt 09.04.2015
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 120 2015-04-15 2015-04-16 11310780012015 Uje Min Integrimit Pagese uje mars 2015, ft 1503 kontra 159477-1-1 dt 20.3.15
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 120 2015-03-09 2015-03-09 6810780012014 Uje Min Integrimit Uji Shkurt 2015 fat 150215947711 dt 19.02.2015 kontrata 1594771
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 120 2015-02-13 2015-02-13 3810780012014 Uje Min Integrimit Uji janar 2015 fat 150115947711 dt 20.01.2015 kontrata 1594771
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 120 2015-01-20 2015-01-21 610780012015 Uje Min Integrimit Uji dhjetor 2014 fat, 141215947711 dt.22.12.2014 kont. 1594771
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave