Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 3,548,341.00 20 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 240,252 2017-10-10 2017-10-11 810780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, lik fat energji gusht 2017 kontr. B110042 fat. 242406708 dt. 31.05.2017
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 225,454 2017-09-12 2017-09-13 29810780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, eneergji kontr. B110042 fat. 240853572 dt. 31.07.2017
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 209,032 2017-08-02 2017-08-03 25810780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, energji qershor 2017, klienti TR1B080024110042 ft nr 239982799 dt 30.6.17
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 126,909 2017-06-27 2017-06-28 20910780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, energji fat. 655543827 dt. 31.05.2017 kontr.B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 124,243 2017-05-25 2017-05-26 17310780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, energji fat.654207373 dt. 30.04.2017 kontr.B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 144,845 2017-04-26 2017-04-27 13110780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, energji fat. 652533658 DT. 31.03.2017 kontr.B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 201,831 2017-03-23 2017-03-27 9310780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, energji fat. 651422088 dt. 28.02.2017 kontr.B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 245,147 2017-02-27 2017-02-28 5710780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, lik energji dhjetor 2016, fat nr 649146739, dt 31.12.16, kontrate nr B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 287,862 2017-02-27 2017-02-28 5610780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, lik energji janar 2017, fat nr 650546438, dt 31.01.17, kontrate nr B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 154,487 2016-12-15 2016-12-16 37810780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT energji fat nr 647973311 date 30.11.2016 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 135,558 2016-11-18 2016-11-18 34510780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT pag energjie tetor 2016 kod Tr1B080024110042 ft.646440708 dt.31.10.16
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 155,425 2016-10-28 2016-10-31 31210780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT energiji shtator 2016 kont.B11042 ft.644930693 dt.30.09.2016
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 223,167 2016-09-29 2016-09-30 27210780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Energjia Gusht 2016 dt.31.08.2016 fat 644470691 kodi i klientit TR1B080024110042 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 237,991 2016-08-29 2016-08-30 22710780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Energjia Korrik 2016 dt.31.07.2016 fat 643392415 kodi i klientit TR1B080024110042 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 172,612 2016-08-18 2016-08-19 21510780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Energjia Qershor 2016 dt.30.06.2016 fat 642230958 kodi i klientit TR1B080024110042 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 115,753 2016-06-28 2016-06-29 17810780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Energjia Maj 2016 dt.31.05.2016 fat 641004081 kodi i klientit TR1B080024110042 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 145,277 2016-02-15 2016-02-16 2810780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Energjia Janar 2016 fat janar kodi i Klientit TRIB 080024110042 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 179,445 2016-01-27 2016-01-28 1310780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Energjia Dhjetor 2015 seria 634671589 kodi i klientit TRB080024110042 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 200,106 2015-11-27 2015-11-27 39910780012015 Elektricitet 1078001 Ministria Integrimit Lik energji kontr B110042 kod kl TR1B080024110042 fat 631217426
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 22,945 2015-06-04 2015-06-05 19010780012015 Elektricitet 1078001 Ministria Integrimit shlyerje detyrime te prapambetura dhjetor 2014-prill 2015 sipas tabeles se MF ndaj OSHEE kontTR1B080024110042
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave