Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 454,418,058.00 1,141 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 170,444 2017-12-07 2017-12-11 2410780012017 Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Integrimit, paga me kontrate nentor 2017 plan 5/4 shkrese min fin 1802 dt. 10.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 909,616 2017-12-05 2017-12-06 2310780012017 Paga baze 1078001Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 15 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,627,574 2017-12-05 2017-12-06 1910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 32 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,121,320 2017-12-05 2017-12-06 2110780012017 Paga baze 1078001Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 21 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 289,962 2017-12-05 2017-12-06 2210780012017 Paga baze 1078001Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 7 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 278,102 2017-12-05 2017-12-06 2010780012017 Paga baze 1078001Ministria e Integrimit, paga nentor 2017 plan 113 fakt 9 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 747,632 2017-11-24 2017-11-30 1810780012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria e Integrimit, paga projekti ub 45 dt. 26.07.2017 listpagesa muaji tetor 2017 vkm 783 dt. 09.11.2016 kontr. 460 dt. 01.03.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 749,342 2017-11-06 2017-11-07 1010780012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria e Integrimit, paga projekti ub 45 dt. 26.07.2017 listpagesa muaji shtator 2017 vkm 783 dt. 09.11.2016 kontr. 460 dt. 01.03.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 170,444 2017-11-03 2017-11-06 9810780012017 Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Integrimit, paga ME KONTRATE tetor 2017 plan 5 fakt 4 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,285,712 2017-11-03 2017-11-06 9610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 21 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,967,610 2017-11-02 2017-11-03 9710780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 33 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 385,006 2017-11-02 2017-11-03 9910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 10 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 389,924 2017-11-02 2017-11-03 10110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 10 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,043,711 2017-11-02 2017-11-03 10010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga tetor 2017 plan 113 fakt 15 listpagese dt 02.11.2017
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 240,252 2017-10-10 2017-10-11 810780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, lik fat energji gusht 2017 kontr. B110042 fat. 242406708 dt. 31.05.2017
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 11,460 2017-10-10 2017-10-11 710780012017 Uje 1078001 Ministria e Integrimit, LIK FAT UJI KONTR. 159444 FAT 1708-159444-1 DT 28.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 437,150 2017-10-05 2017-10-06 510780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 8 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,191,453 2017-10-05 2017-10-06 210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 35 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,602,644 2017-10-05 2017-10-06 110780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 27 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 448,827 2017-10-05 2017-10-06 310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 10 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,223,761 2017-10-05 2017-10-06 410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga shtator 2017 plan 113 fakt 19 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 181,055 2017-10-05 2017-10-06 610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate shtator 2017 plan 5 fakt 4 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) FATMIRA SINANI Tirane 13,267 2017-09-12 2017-09-19 296110780012017 Shpenzime te tjera transporti Ministria e Integrimit, larje auto up 9 dt. 17.02.2017 kontr. 403 dt. 23.02.2017 fat. 8143292 dt 22.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,400 2017-09-15 2017-09-19 30810780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e integrimit lik fat. celulari gusht 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,869 2017-09-15 2017-09-19 30910780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e integrimit lik fat. celulari gusht 2017
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 13,768 2017-09-15 2017-09-19 30710780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e integrimit lik fat. celulari gusht 2017
Ministria e Integrimit (3535) TREZHNJEVA Tirane 255,317 2017-09-15 2017-09-19 30510780012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1078001 Ministria e Integrimit, sherbim roje vazhdim kontr. 1586 dt. 20.07.2017 fat. 32920382 dt 31.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 11,040 2017-09-15 2017-09-19 30610780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, lule up 16 dt. 17.03.2017 fat.46203243 dt,28.08.2017 fh. 18 dt. 28.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 879,091 2017-09-13 2017-09-14 304110780012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria e Integrimit, paga projkti VKM 783 dt. 09.11.2016 listpagesa 13.09.2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2017-09-12 2017-09-13 3010780012017 Te tjera transferta tek individet Ministria e Integrimit, perfitim financiar gusht 2017 ligji 169 viti 2013
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 225,454 2017-09-12 2017-09-13 29810780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, eneergji kontr. B110042 fat. 240853572 dt. 31.07.2017
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,523 2017-09-12 2017-09-13 302110780012017 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit, telefon fix fat. 724180675 dt 31.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) CLEAN FAST Tirane 9,653 2017-09-12 2017-09-13 29710780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, larja xhamash up 19 dt. 21.03.2017 fat. 23.03.2017 kontr. 623/2 dt. 03.04.2017 fat.38573044 dt. 18.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) TREZHNJEVA Tirane 98,832 2017-09-12 2017-09-13 29910780012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1078001 Ministria e Integrimit, roje up 5/1 dt. 23.03.2017 kontr. 1586/1 dt. 20.07.2017 fat. 32920357 dt. 31.07.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,750 2017-09-12 2017-09-13 30010780012017 Te tjera transferta tek individet Ministria e Integrimit, perfitim financiar gusht 2017 ligji 169 viti 2013
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 24,670 2017-09-12 2017-09-13 303110780012017 Posta dhe sherbimi korrier Ministria e Integrimit,posta fat.26961458 dt. 31.08.2017 kontr. 755 dt. 31.03.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 164,320 2017-09-04 2017-09-05 29310780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga me kontrate gusht 2017 plan 5 fakt 4 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,078,569 2017-09-04 2017-09-05 28910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga gusht 2017 plan 113 fakt 35 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-09-04 2017-09-05 28710780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, shlyerje detyrimi L.Qedro urdher 51 dt.15.04.16 urdher 2176 dt.23.03.16
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,733,553 2017-09-04 2017-09-05 28810780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga gusht 2017 plan 113 fakt 27 listpagese bashkelidhur
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave