Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKASOCIETEGENERALEALBANIA 50,399,972.00 119 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 82,376 2018-12-24 2018-12-26 41010730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 168,875 2018-12-03 2018-12-04 36710730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018,plan 50/fakt 48,listpagese dt.03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,662 2018-12-03 2018-12-04 36110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga nentor punonjes me kontrat 2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 116,516 2018-11-02 2018-11-05 32010730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 55,226 2018-11-01 2018-11-02 31410730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontrat tetor 2018 urdh 103 31.10.18 shkr min fin 17911/104 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-10-01 2018-10-02 27110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018, -600, Paga Baze Shtator 2018, Plan 7 Fakt 7, listepagese bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-09-03 2018-09-04 23910730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 pag pun me kontrat urdh 78 dt 31.8.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-08-01 2018-08-02 21210730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontr urdh 72 dt 31.7.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-07-02 2018-07-03 18310730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontr qershor 18, urdh 62 dt 29.6.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-06-01 2018-06-04 15510730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga maj pun me kontr shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 urdh 51 dt 31.5.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-05-02 2018-05-03 12210730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 shp page per pun me kontr shkr mf 17911/104 bdt 5.4.18 urdh 42 dt 30.4.18 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 57,663 2018-04-05 2018-04-06 9010730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontr shkres min fin 17911/104 dt 5.4.18 urdh 35 dt 3.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 74,053 2018-01-03 2018-01-04 610730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 209 dt 30.12.17listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 74,053 2017-12-01 2017-12-04 55810730012017 Paga baze 1073001 KQZ paga pun me kont vkm 610 dt 27.10.17 urdh 198 30.11.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 26,775 2017-11-03 2017-11-06 52110730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages trajnuesit Kzaz kqv kqz, vend 3131 dt 10.5.17 vend 3909/1 3909/3 dt 10.6.17 shk 5811 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 116,227 2017-09-04 2017-09-05 44110730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont gusht 2017, urdh 164 31.8.2017 VKM 7 dt 11.1.2017 listpages,
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 332,775 2017-08-28 2017-08-29 42610730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages per trajnuesit e KZAZ KQV GNV, vendim 3131 dt 10.05.17 vend 3909/1 nr 3909/3 dt 10.6.17 shkresa 5412 dt 7.8.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 892,083 2017-08-01 2017-08-02 39010730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont, VKM nr 7 dt 11.1.17, listeapgse nr 225 fakt 225
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 25,500 2017-07-19 2017-07-20 35010730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per ndimesinpektor rajonal pak shkresa 5122 dt 17.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 25,500 2017-07-18 2017-07-19 33810730012017 Te tjera shperblime per personelin K Q Z pages per bordin e monitorimit te medias, urdh 139 dt 14.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 66,000 2017-07-18 2017-07-19 34410730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 104 dt 12.6.17 urdh 135 dt 10.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,182,123 2017-07-03 2017-07-04 28710730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont, VKM 7 dt 11.01.2017 urdh 123 dt 30.06.2017 nr punonjsve me kont plan 342 fakt 222 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 159,500 2017-06-28 2017-06-29 27410730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 113 dt 19.06.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 88,000 2017-06-19 2017-06-20 24910730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdh 99 dt 05.06.2017, listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 132,000 2017-06-07 2017-06-08 21810730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta , urdh 89 dt 29.05.2017 urdh 78 dt 15.05.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 1,131,892 2017-06-01 2017-06-02 21010730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont VKM 7 dt 11.01.2017 urdh 93 dt 31.05.2017 plan 342 fakt 259 ne kte bank 33
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 11,000 2017-05-04 2017-05-05 14410730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta ,urdher 41 dt 04.04.2017, listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 928,110 2017-05-03 2017-05-04 14010730012017 Paga baze K Q Z paga muaj prill 2017 listpages, nr punonjesve me kont plan 342 fakt 26 urdh 68 dt 29.04.2017, VKM 7 dt 11.01.2017,
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 44,000 2017-04-12 2017-04-13 12010730012017 Udhetim i brendshem K Q Z shpenzime cel 2017 dieta listpages, urdher 41 dt 04.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 764,483 2017-04-04 2017-04-05 10210730012017 Paga baze K Q Z paga muaj mars 2017punonjes me kontrat listpages, urdher 40 dt 31.03.2017 VKM 7 dt 11.01.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 77,615 2017-03-02 2017-03-03 6510730012017 Paga baze K Q Z paga m shkurt 2017 punonjsit me kontrat te perkohshme urdher nr 22 dt 28.02.2017 VKM nr 7 dt 11.01.2017 nr pun plan 342 fakt 20bordero pl
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 142,824 2016-12-28 2016-12-29 41410730012016 Sigurim suplementar shteteror per ishfunksionaret KQZ Sherbim pages e menjehersh. shk mf 15403/1 dt 24.11.2016 bord 28.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 142,824 2016-12-06 2016-12-06 35110730012016 Sigurim suplementar shteteror per ishfunksionaret KQZ shperblim i menjehershem shk MF 15403/1 dt 24.11.2016 bord 6.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 18,168 2016-12-02 2016-12-02 35010730012016 Shtese page per pune jashte orarit KQZ shperblim page ore j orarir urdh 127 dt 1.12.2016 bord 1.12.2016 shk MF 16111/1 dt 30.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 38,852 2016-12-01 2016-12-01 34310730012016 Paga baze KQZ paga m nentor 2016 nr punonj. pl 55 f 2 bord 30.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 155,054 2016-11-21 2016-11-21 33110730012016 Shtesa page te tjera KQZ pages leje zakon. urdh 112 dt 8.11.2016 bord 21.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 171,087 2016-11-01 2016-11-01 30210730012016 Shtese page per funksionin KQZ paga n tetor 2016 nr punonj. pl 55 f 2 bord 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2016-11-01 2016-11-01 30910730012016 Kompensime speciale te tjera KQZ Lik Bonus karburanti, ligj nr. 10160, dt.15.10.2009, i ndryshuar, permbledhese 30.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 20,000 2016-10-03 2016-10-04 26810730012016 Kompensime speciale te tjera KQZ Lik Bonus karburanti, ligj nr. 10160, dt.15.10.2009, i ndryshuar, permbledhese 30.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 177,808 2016-10-03 2016-10-03 26110730012016 Paga baze KQZ paga n shtator 2016 nr punonj. pl 55 f 2 bord 30.9.2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave