Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKACREDINS 56,100,878.00 106 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 209,558 2018-12-24 2018-12-26 40710730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 30,192 2018-12-21 2018-12-24 41410730012018 Shtese page per pune jashte orarit 1073001 KQZ 2018 pages bordero dt.21.12.2018,urdher nr.130 dt 20.12.2018 shkrese e ministr nr.21200/1 dt 14.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 259,402 2018-12-20 2018-12-21 40210730012018 Te tjera transferta tek individet 1073001 KQZ 2018 pages bordero dt.19.12.2018 urdh nr.127 dt.19.12.2018 shkrese minis nr.20403/1 dt.11.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,500 2018-12-14 2018-12-17 37610730012018 Shpenzime per honorare 1073001 KQZ 2018 pagese honorare,bordero 12.12.2018 shkres nr.1607 dt.03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 39,244 2018-12-13 2018-12-14 37310730012018 Te tjera transferta tek individet 1073001 KQZ 2018 shpenzim vper dalje pension ur nr 122 dt 11.12.2018 listpagese dt 12.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 40,000 2018-12-05 2018-12-06 37010730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 pagese dieta dhjetor 2018,listpagese dt.04.12.2018,urdh nr 120,dt 04.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 444,234 2018-12-03 2018-12-04 36410730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018,plan50/fakt 48 ,listpag dt.03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 582,573 2018-12-03 2018-12-04 35510730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 268,633 2018-11-02 2018-11-05 31710730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 586,550 2018-11-01 2018-11-02 30810730012018 Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veçanta 1073001 KQZ 2018 paga tetor 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-10-01 2018-10-02 26510730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018, -600, Paga baze, plan 71 Fakt 66, Listepagse bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-09-03 2018-09-04 23310730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 234,751 2018-08-23 2018-08-24 22710730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 dieta me jashte urdh 56 dt 4.6.18 urdh 76 dt 1.8.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-08-01 2018-08-02 20610730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga korrik 18 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-07-02 2018-07-03 17710730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga qershor 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-06-01 2018-06-04 14910730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 pages nr pun plan 71 fakt 67 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 602,086 2018-05-02 2018-05-03 11610730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga prill 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 9,000 2018-04-24 2018-04-25 11110730012018 Shpenzime per honorare 1073001 KQZ 2018 honorare per ped per pjes shkr 672 dt 20.4.2018 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 602,406 2018-04-03 2018-04-04 8410730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga mars 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 603,206 2018-03-01 2018-03-02 5110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga shkurt 2018 nr pun plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 637,525 2018-02-01 2018-02-02 3810730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga janar 2018 nr pun plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 38,715 2018-02-01 2018-02-02 3510730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 dieta urdher 11 dt 30.1.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 652,004 2018-01-03 2018-01-04 310730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2017-12-27 2017-12-29 64310730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdher 205 dt 26.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 9,000 2017-12-20 2017-12-26 62310730012017 Shpenzime per honorare K Q Z honorare petag te komitetit ad-hoc shkresa 6092 dt 12.12.17 shkresa 6117 dt 19.12.174 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 19,125 2017-12-06 2017-12-07 56310730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z page trajnuesi vendim 10.05.2017 nr 3131 urdh.4017 dt 30.11.2017 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 642,956 2017-12-01 2017-12-04 55610730012017 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ paga nentor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 107,100 2017-11-03 2017-11-06 51910730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages trajnuesit Kzaz kqv kqz, vend 3131 dt 10.5.17 vend 3909/1 3909/3 dt 10.6.17 shk 5811 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 641,562 2017-11-01 2017-11-02 51110730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga tetor 2017 nr pun plan 56 fakt 62 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 43,316 2017-11-01 2017-11-02 51610730012017 Paga baze K Q Z paga baz pun me kont tetor 2017 vkm 7 dt 11.1.17 urdh 185 dt 31.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 44,649 2017-10-16 2017-10-17 49510730012017 Udhetim jashte shtetit 1073001 K Q Z dieta ub 168 dt. 20.09.2017 listpagesa dt 16.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 43,316 2017-10-02 2017-10-03 48410730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont urdh 170 29.10.17 vkm 7.11.1.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 644,602 2017-10-02 2017-10-03 47910730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga shtator 2017, listpages, nr pun plan 65 fakt 63
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 22,950 2017-09-21 2017-09-22 47110730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages per trajnuesit e KZAZ KQV GNV, vendim 3131 dt 10.05.17 vend 3909/1 nr 3909/3 dt 10.6.17 shkresa 5412 dt 7.8.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 42,700 2017-09-07 2017-09-08 44810730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z dieta urdh 153 dt 26.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 637,086 2017-09-04 2017-09-05 43510730012017 Paga baze K Q Z paga gusht 2017, listpages, nr pun plan 65 fakt 63
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 184,544 2017-09-04 2017-09-05 44010730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont gusht 2017, urdh 164 31.8.2017 VKM 7 dt 11.1.2017 listpages,
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,227,825 2017-08-28 2017-08-29 42010730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages per trajnuesit e KZAZ KQV GNV, vendim 3131 dt 10.05.17 vend 3909/1 nr 3909/3 dt 10.6.17 shkresa 5412 dt 7.8.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 23,304 2017-08-02 2017-08-03 39710730012017 Sherbime te tjera K Q Z paga muaji korrik 2017, Paga operatore te sherbimit call center, urdher nr 28 dt 6.7.17, listepagese korrik 2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 798,137 2017-08-01 2017-08-02 38910730012017 Paga baze K Q Z paga muaj korrik 2017 listpagese, nr punonjesve plan 225 fakt 225 listapgese bashkelidhur
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave