Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARGJIROGROUP 1,764,710.00 3 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 506,000 2016-12-06 2016-12-07 35210730012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ prodhim shtypshkrim.up 46 dt 25.10.2016 njf 3.11.2016 kontr 5.11.2016 ft1817 dt 15.11.2016 s 40358718 fh 63 dt 15.11.2016 pv kolaudim 17.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 143,400 2016-11-08 2016-11-09 31310730012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Shpenz prodhim shtypshkrimesh zgjedhore up 45 dt.26.09.2016, kont shtes 3088/13 dt.27.09.2016 fat 1660 seri 40358559 dt.7.10.16 fh 54 dt.10.10.16, pv kolaudimi 3088/14 dt.10.10.16
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 1,115,310 2016-09-20 2016-09-21 25410730012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Shpenz prodhim shtypshkrimesh zgjedhore, up 39,dt.15.08.2016, kont 3088/8, dt.26.08.2016, fat 1444,seri 32985341, dt.8.9.16, fh 46,dt.8.9.16, pv kolaudimi 3088/10,dt.9.9.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave