Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARBANASH.A. 1,061,977.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 631,764 2018-12-20 2018-12-21 40010730012018 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 1073001 KQZ 2018 pages sherbim urdher nr.125 dt.19.12.2018 vend gjyqesor nr.2151 dt.24.05.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 44,080 2015-05-07 2015-05-08 15910730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherb ruajtje objekti kontr vazhd 76/5, kontr shtese 1443/1 dt 12.02.2015 fat 18345440
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2015-04-10 2015-04-10 11010730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ sherbim ruajtje mars up.7 dt 20.01.14 shtese kont 1443/1 dt 12.02.2015 ne vazhdim fat 14 seria 18345436 dt 30.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2015-03-05 2015-03-05 4610730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherbim ruajtje objekti up.7 dt 20.01.2014 njof. fit 76/3 dt 07.02.2014 kont 76/5 dt 11.03.2015 fat 9 seria 18345427 dt 19.02.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBANA SH. A. Tirane 128,711 2015-02-04 2015-02-05 2210730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim ruajtje janar kont ne vazhdim 76/5 dt.11.03.2014 fat 3 seria 18345419 dt 30.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave