Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AMADEUSTRAWELLANDTOURS 2,192,435.00 13 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 54,180 2018-12-14 2018-12-17 38310730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 pages bilet udhet,urdher prok nr.43 dt.03.12.2018,fat nr.309 dt.12.12.2018 seri 71132073
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 42,500 2018-11-26 2018-11-27 34810730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 pages fat blerje bilete nr 246 dt 20.11.2018 ,sr 71132010 up dt 06.11.2018 ,ftese dt 06.11.2018 ,raport 06.11.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 48,895 2018-10-05 2018-10-08 27410730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018, Bilete udhetimi ajror, UP nr 26 dt 19.9.18, ft oferte dt 19.9.18, Raport permbledhes REF- 86477-09-19-2018, Ft s 63902105 dt 25.9.18, n 25
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 549,000 2018-09-11 2018-09-14 24310730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 bilet udhet ajror, urdh prok 21 dt 26.8.18 ft ofert 7.8.18 rap permb 7.8.18 fat 27 dt 31.8.18 ser 63902377
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 2,560 2018-05-29 2018-05-30 14610730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 sigurac.shendeti ne udhetim, ft 480 dt 23.5.18 seri 54223870, shkresa 516 dt 3.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 72,000 2018-05-29 2018-05-30 14510730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 bilete udhetimi, up 14 dt 4.5.18, ft.oferte 4.5.18, raport permbledhes ref-67373-05-07-2018, ft 479 dt 23.5.18 seri 54223868
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 117,040 2018-03-13 2018-03-15 7110730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 bilet udhet ajror u. prok 4 dt 28.2.18 ft ofert 28.2.18 fat 258 dt 6.3.18 ser 54223759
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 309,000 2017-12-12 2017-12-13 58710730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z bilet udhet urdh prok 61 dt 30.10.17 ft ofert 30.10.17 rap permb ref 31806-10-30-2017 fat 145 ser 54223595 dt 5.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 232,000 2017-10-11 2017-10-12 49110730012017 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ bileta fluturimi ajror urdh prok 58 dt 26.9.17 ftes ofert 26.9.17 rap permb REF-27743-09-26-2017 fat 72 ser 54223522 dt 4.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 254,000 2017-09-13 2017-09-14 45810730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z riparim pistona trafiku, u.pro 55 dt 25.7.17 ftes ofer 25.7.17 rap permb REF 22042 -07-25-2017 fat 6 ser 52889406 22.8.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 175,360 2017-05-22 2017-05-23 18110730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z bilete udhetimi ajror, urdh prok 27 dt 14.04.2017, ftes ofert 14.04.2017 vlersim perfund 18.04.2017, fat 121 ser 39300922 dt 12.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 173,900 2016-07-21 2016-07-21 19510730012016 Udhetim jashte shtetit KQZ bilete udhetimi ajror, UP 30,dt.31.05.2016,ft.of. dt.31.05.2016, Vlers.perf. dt.01.06.2016, fat nr.186, dt.11.06.2016, seri 38102510
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 162,000 2016-06-17 2016-06-17 16410730012016 Udhetim jashte shtetit KQZ bilete udhetimi ajror, UP 22,dt.26.04.2016,ft.of. dt.26.04.2016, Vlers.perf. dt.27.04.2016, fat nr.185, dt.31.05.2016, seri 8924396
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave