Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTELEKOMSH.A. 1,421,385.00 4 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 100,000 2018-02-13 2018-02-14 4410730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 shp tel fiks kontr vazhdim 1903/5 dt 7.4.17 fat 90764627 dt 31.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 500,000 2018-01-30 2018-01-31 655110730012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 PT K Q Z sherb tel fiks korrik nentor, kontr 1903/5 dt 7.4.17 fat 9015957 31.7.17 ft 90726653 dt 31.8.17 ft 90735556 dt 30.9.17 ft 90744086 dt 31.10.17 ft 90754218 dt 30.11.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 559,999 2017-08-22 2017-08-23 40810730012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale K Q Z shpenzime tel fiks maj qershor , 2017 KZAZ kont 19.03/5 7.4.17 fat 90696422 dt 31.5.17 fat 90706731 dt 30.6.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 261,386 2015-12-15 2015-12-16 55710730012015 Sherbime telefonike KQZ Lik sherb interneti fat 164557837,7963,90933
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave