Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBDESIGNPSP 81,927,607.00 15 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 626,400 2018-01-30 2018-01-31 653110730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 PT K Q Z prodhim i bulet te zgjedhjeve, u.prok 19 dt 29.3.17 kont 1930/10 dt 12.4.17 fat 7 dt 28.12.17 ser 33706657 p.ver kolaud 6177 dt 28.12.17 f.hyr 85 dt 28.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 4,533,600 2017-07-20 2017-07-21 35310730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z kont vazhdim 1930/10 12.4.17 prodhim shtypshkrim billborder fat 48 dt 11.5.17 ser 33706896 p.ver kolaud 3373/1 28.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 10,143,000 2017-07-11 2017-07-13 30710730012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale K Q Z boje timbruese vule me kode sigurie pinca metalike, u.prok 18 dt 19.3.17 kont 1929/10 12.4.17 fat 51 ser 33706899 17.5.17 fat 528 48706628 17.5.17 fat 536 48706636 19.5.17 f.hyr 32 33 34 01.06.2017 p.ver kolaud 3619 01.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 900,360 2017-07-07 2017-07-10 30510730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat674, 675ser 48706774, 48706775 dt 16.06.2017 fat 694 ser 48706794 22.6.17 fat 694 ser 48706794 f,h 52,53,55,dt 23.6.17 p.v 1930/23 1930/24 23.6.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 1,005,924 2017-07-05 2017-07-06 29210730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 666 ser 48706766dt 13.06.2017 fat 668 48706768 dt 14.06.2017 f.hyr 50 dt 15.06.2017 f.hyr 51 16.6.17 p.ver kolaud 1930/21d 1930/22 dt 16.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 205,200 2017-06-28 2017-06-29 27010730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 655 ser 48706755 dt 12.06.2017 f.hyr 48 dt 13.06.2017 p.ver kolaud 1930/20 dt 13.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 4,728,240 2017-06-27 2017-06-28 26610730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 652 ser 48706752 fat 654 ser 48706754 dt 09.06.2017 f.hyr 46 flet hyr 47 dt 13.06.2017 p.ver kolaud 1930/19 dt 13.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 1,096,560 2017-06-23 2017-06-27 26210730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 587 ser 48706687 dt 01.06.2017 f.hyr 38 dt 02.06.2017 p.ver kolaud 13545/3 dt 02.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 1,095,600 2017-06-23 2017-06-27 26310730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 636 ser 48706736 dt 06.06.2017 f.hyr 40 dt 06.06.2017 p.ver kolaud 1930/17 dt 06.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 2,304,000 2017-06-23 2017-06-27 26410730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta ,kontrat vazhdim nr 1930/10 dt 12.04.2017 fat 644 ser 48706744 dt 07.06.2017 f.hyr 41 dt 07.06.2017 p.ver kolaud 1930/18 dt 07.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 15,120,000 2017-06-21 2017-06-23 25410730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z prodhim shtypshkrime manual kqz fletore pune kqz, urdh prok 19 dt 29.03.2017 kont 1930/10 dt 12.04.2017 fat 5 dt 30.05.2017 ser 33706805 f.hyr 37 dt 01.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 4,181,640 2017-05-29 2017-05-30 20210730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta , u.p 19 dt 29.3.17 kon 1930/10 dt 12.4.17 fat 500 ser 48706600 dt 12.5.17 f.hyr 21/4 12.5.17 PV kolaud 1930/15 dt 12.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 21,188,916 2017-05-25 2017-05-26 19510730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ prodhim shtypshkrime dhoma fsheta , u.p 19 dt 29.3.17 kon 1930/10 dt 12.4.17 fat 46 ser 33706894 dt 11.5.17 fat 48 ser 33706896 dt 11.5.17 fat 47 ser 33706895 dt 11.05.2017 f.hyr 21/1 21/2 21/3 dt 12.05.17 p.kolaud 1930/14
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 14,185,680 2017-05-23 2017-05-24 18310730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z prodhim shty shkrime dhoma te fsheta votimi, u.prok 19 dt 29.3.17, kont 1930/10 dt 12.4.17, fat455 ser 48706555, fat 456 ser 48706556, fat 457 ser 48706557 dt 04.05.2017 f.hyr nr 20 dt 9.5.17, p.v kola 1930/13 dt 8.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN PSP Tirane 612,487 2017-05-19 2017-05-22 17410730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z prodh shtyp shkronje, u.p 32 dt 19.4.17, shtes kont 2231/3 dt 20.04.17 fat 434 ser 48706534, fat 435 ser 48706535 fat 432 ser 48706532 dt 28.04.2017 p.v kolaud 2231/1 dt 28.04.2017 f.hyr 15 dt 28.04.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave