Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"SHTYPSHKRONJAARGJIRO" 34,699,920.00 12 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 612,000 2015-12-17 2015-12-17 56710730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Prodhim shtypshkrime KQV kont ne vazhdim 3523/10 dt 15.05.2015 fat 942 seria 27826649 fh 82 pv kol 8024 dt 14.12.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 1,179,720 2015-07-14 2015-07-15 31210730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Prodhim shtypshkrime up.76 dt 14.06.2015 sht. kont 3523/220 dt 15.06.2015 fat 306 seria 21144957 dt 18.06.2015 pv. kol 3523/23 dt 18.06.2015 fh nr.65 dt 18.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 2,047,200 2015-07-14 2015-07-15 32110730012015 Sherbime te tjera KQZ Prodhim materiale up. nr 72 dt 29.05.2015 konmt 2094/15 dt 31.05.2015 fat 322 seria 21144973 dt 08.06.2015 pv. kol.2094/16 dt 10.06.2015 fh. nr 64 dt 16.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 4,176,000 2015-06-26 2015-06-26 26310730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ reklama kont vazhd 2094/9 02.05.2015 fat 301 s 21144952
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 471,240 2015-06-22 2015-06-23 25210730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Prodhim shtypshkrime VNV kont ne vazhdim 3523/10 dt 15.05.2015 fat 296 seria 18404997 dt 16.06.2015 fh. nr 55 dt 16.06.2015 pv. kol.3523/18dt 16.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 6,843,600 2015-06-22 2015-06-23 25110730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Prodhim shtypshkrime VNV kont ne vazhdim 3523/10 dt 15.05.2015 fat 291 seria 18404992 dt 13.06.2015 fh. nr 54 dt 13.06.2015 pv. kol.3523/16dt 11.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 815,400 2015-06-22 2015-06-23 25010730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Prodhim shtypshkrime VNV kont ne vazhdim 3523/10 dt 15.05.2015 fat 289 seria 18404990 dt 11.06.2015 fh. nr 52 dt 12.06.2015 pv. kol.3523/16dt 11.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 3,606,000 2015-06-10 2015-06-11 23310730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Prodhim shtypshkrime KQV kont ne vazhdim 3523/10 dt 15.05.2015 fat 276 seria 18404977 dt 03.06.2015 fh. nr 46 dt 03.06.2015 pv. kol.3523/14 dt 04.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 4,140,600 2015-06-10 2015-06-11 23410730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Prodhim shtypshkrime KQV kont ne vazhdim 3523/10 dt 15.05.2015 fat 278 seria 18404979 dt 06.06.2015 fh. nr 51 dt 08.06.2015 pv. kol.3523/15dt 08.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 968,160 2015-06-10 2015-06-11 23210730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Prodhim shtypshkrime KQV kont ne vazhdim 3523/10 dt 15.05.2015 fat 268 seria 18404969 dt 28.05.2015 fh. nr 44 dt 29.05.2015 pv. kol.3523/13dt 29.05.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 1,332,000 2015-06-04 2015-06-05 22010730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ prodhim shtypshkrime KQV zgjedhje up.62 dt 03.05.15njof. fit 3528/8 dt 13.05.2015 kont 3523/10 dt 15.05.15 fat261dt.22.05.15 s18404962 fh42 dt 23.05.15 fh.42 dt 23.05.2015 pv.kol 3523/12 dt 23.05.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Tirane 8,508,000 2015-05-27 2015-05-28 20010730012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ prodhim material promocional up35dt12.03.2015 njof. fit2094/7 dt 29.04.15 kont2094/9 dt 02.05.2015 fat262 dt22.05.15fat263dt23.05.2015 s18404964,18404963 fh.39 dt 23.05.2015 nr.40dt.23.05.2015pv. kol.2094/11 dt23.05.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave