Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"RO-AL" 1,486,800.00 4 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 235,200 2016-11-08 2016-11-09 31210730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre up 43 dt 16.9.2016 shteskontr 2450/10 dt 17.9.2016 ft 3 dt 4.10.2016 s 39244606 fh 53 dt 6.10.2016 pv kolaud 2050/11 dt 6.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 339,600 2016-09-15 2016-09-16 24210730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre, up 27, dt.13.05.2016. kont 2450/4,dt.12.06.2016, nj.fit. dt.07.06.2016, fat 708,seri 24318471,dt.12.08.2016, fh 38, dt.18.08.2016, pv kolaudimi 2450/7, dt.17.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 840,000 2016-07-22 2016-07-22 20310730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre, up 27, dt.13.05.2016. kont 2450/4,dt.12.06.2016, nj.fit. dt.07.06.2016, fat 584,seri 24318342,dt.11.07.2016, fh 33, dt.12.07.2016, pv kolaudimi 2050/6, dt.15.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 72,000 2016-07-22 2016-07-22 20410730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre, up 27, dt.13.05.2016. kont 2450/4,dt.12.06.2016, nj.fit. dt.07.06.2016, fat 587,seri 24318345,dt.12.07.2016, fh 35, dt.20.07.2016, pv kolaudimi 2050/6, dt.15.07.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave