Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,913,235.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,862,300 2017-03-27 2017-03-28 8610730012017 Shpenzime gjyqesore K Q Z shpenzimi gjyqesore ekzekutim vendim gjyqesor per Erton Kashta vendimi gjyk apelit 3284 dt 17.10.2016 urdher 34 dt 23.03.2017 bordero 24.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Besart Shehu Tirane 425,859 2017-03-27 2017-03-28 8310730012017 Shpenzime gjyqesore 1073001 KQZ shp vendim gjyqesor per Fatmir Dulja vend 2833 dt 02.06.2014 urdher 33 dt 23.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DOMINUS Tirane 391,983 2016-12-29 2016-12-29 41710730012016 Shpenzime gjyqesore KQZ shp gjyqsore vgjyk. Apelit 849 dt 13.3.2014 urdh 146 dt 28.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GJYKATA E TIRANES Tirane 3,200 2015-11-25 2015-11-26 52410730012015 Shpenzime gjyqesore KQZ Takse per kerkese padi shkresa nr 7957 dt 24.11.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GJYKATA E TIRANES Tirane 3,200 2015-08-11 2015-08-12 39110730012015 Shpenzime gjyqesore KQZ Takse per kerkese padi shkresa 7475 dt 31.07.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AGIM SULÇE Tirane 220,493 2015-03-17 2015-03-18 6610730012015 Shpenzime gjyqesore KQZ Tarife permbarimore fature 13 seria 19280447 dt 11.03.2015 urdher 23 dt 13.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GJYKATA E TIRANES Tirane 3,200 2015-03-10 2015-03-11 5910730012015 Shpenzime gjyqesore KQZ Takse per kerkese padi shkresa nr 2035 dt 09.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GJYKATA E TIRANES Tirane 3,000 2015-01-23 2015-01-26 1110730012015 Shpenzime gjyqesore KQZ takse per kerkese padi shkresa nr 608 dt 21.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave