Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,592,150.00 72 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2018-11-15 2018-11-16 33810730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjellje, up 10 dt 26.4.18, ft 6955 dt 12.11.18 seri 69468805, fh 33 dt 13.11.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 8,850 2018-11-15 2018-11-16 33710730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjellje uji, u.prok 11 dt 26.4.18 fat 2548866652 dt 9.11.18 f.hyr 29 dt 9.11.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 14,000 2018-10-24 2018-10-25 28910730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018shp pritje perc u.prok 10 dt 26.4.18 fat 6260 dt 8.10.18 ser 69466460 f.hyr 21 8.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 5,250 2018-09-25 2018-09-26 26110730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018, Shp Pritje Percjellje, UP n 11 dt 26.4.18, ft s 254886255, dt 21.9.18 fh n 19 dt 21.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2018-08-23 2018-08-24 21910730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjellje, up 10 dt 26.4.18, ft 5062 dt 2.8.18 seri 65931962, fh 13 dt2.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) The PLAZA Tirana Tirane 23,080 2018-07-09 2018-07-10 18610730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjell drek zyrt, urdh 59 dt 18.6.18 fat 222619451 222619451 dt 22.6.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2018-06-25 2018-06-26 17310730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjellje, up 10 dt 26.4.18, ft 4161 dt 20.6.18 seri 65397861, fh 12 dt 21.6.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 8,250 2018-05-07 2018-05-08 12710730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 pages pritje percjell uje, u.prok 11 dt 26.4.18 fat 254886991 dt 3.5.18 ser 254886991 f.hyr 7 dt 4.5.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 21,000 2018-05-07 2018-05-08 12610730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 pages pritje percjell kafe, u.prok 10 dt 26.4.18 fat2714 dt 26.4.18 ser 60440514 f.hyr 5 dt 26.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 7,800 2018-01-16 2018-01-17 1110730012018 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ 2018 shp pritje percjellje uji, u.prok 57 dt 20.9.17 p.verb 21.9.17 fat 28132 dt 29.12.17 ser 51168832 f.hyr 1 dt 8.1.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-12-21 2017-12-27 62510730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritje u prok 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 8645 seri 56265345 dat 18.12.2017 fh 78 dt 18.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-12-20 2017-12-26 60910730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritje u prok 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 8431 seri 562654313 dat 4.12.2017 fh 77 dt 11.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 5,250 2017-12-06 2017-12-11 56710730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z pritje up 57 dt. 20.09.2017 fat. 51170218 dt 31.10.2017 fh .71 dt. 02.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EBG Tirane 14,330 2017-11-15 2017-11-16 53310730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z PRITJE PERCJELLJE URDH. 187 DT 31.10.2017 FAT 13 DT 1.11.2017 SERI 45716063
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-11-06 2017-11-07 52810730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritjepercjellje kafe u prok 3 dt 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 7634 seri 55368634 dat 2.11.17 fh 67 dt 2.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-10-10 2017-10-11 48910730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritjepercjellje kafe u prok 3 dt 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 6481 seri 52377081 dat 2.10.2017 fh 67 dt 2.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) I.H.G Tirane 16,450 2017-09-28 2017-10-02 47610730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z shp pritje percjellje drek zyrtare, urdh 166 dt 15.9.17 fat 3 dt 15.9.17 ser 41835803
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 14,000 2017-09-19 2017-09-20 46510730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritjepercjellje kafe u prok 3 dt 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 6297 seri 52758497 dat 12.09.2017 fh 65dt 12.9.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,958 2017-09-07 2017-09-11 44510730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z shp per pritje percjell, Bllok FH FD komision, p.ver emergj 26.7.17 fat 9701522747 ser 120806065 p.ver emergj 26.7.2017 fat 4 ser 1148505 f.hyr 64 dt 26.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-07-25 2017-07-26 37610730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z Lik pritje percjellje up 3 dt 10.02.2017 pv 11.02.2017 fat 50886465 nr 5465 fh 61 dt 13.07.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) The PLAZA Tirana Tirane 81,000 2017-07-20 2017-07-21 35510730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z shp per pritje percjellje delegacion te huaj, VKM 258 3.6.1999 i ndryshuar, urdh 114 dt 22.6.17 fat 222599694 ser 222599694 dt 30.6.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-06-19 2017-06-20 24410730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ Lik shpenz pritje percjellje kafe urdh prok nr 3 dt 10.02.2017 p.ver 11.02.2017 fat nr 4703 ser 49518403 dt 21.06.2017 flet hyrj nr 43 dt 12.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 2,700 2017-06-07 2017-06-08 22010730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z shp pritje percjellje uji u.prok 9 dt 8.3.17 p.verb 10.03.17 fat 19682 ser 49121182 dt 26.05.2017 f.hyr 30 dt 25.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 17,000 2017-06-07 2017-06-08 22110730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritjepercjellje kafe u prok 3 dt 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 5057 seri 49492457 dat 20.05.2017 fh24 dt 20.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-05-09 2017-05-10 15410730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z shp pritje percjellje kafe, urdh prok 3 dt 10.02.2017 p.ver 11.02.2017, fat 3291 ser 47970191 dt 25.04.2017 f.hyr 13 dt 25.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GUSTOSO Tirane 26,400 2017-05-04 2017-05-05 14710730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z sherbim, kateringu per takimin PAK, urdh 60 dt 22.04.2017, fat 838 ser 42401738 dt 24.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 4,800 2017-04-11 2017-04-12 11210730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ shp uji pijeshem, pritje percjellje, urdh prok 9 dt 08.03.2017 p.verbal 10.03.2017 fat 12119 ser 46108819 dt 31.03.2017 f.hyr 11 dt 31.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-04-07 2017-04-11 10710730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritje u prok 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 2333 seri 46797933 dat 27.3.2017 fh 27.3.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 16,000 2017-03-03 2017-03-06 6910730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ Lik shpenz pritje percjellje kafe urdh prok nr 3 dt 10.02.2017 p.ver 11.02.2017 fat nr 1497 ser 45225097 dt 21.02.2017 flet hyrj nr 5 dt 22.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARDIT HIDRI Tirane 28,739 2017-02-13 2017-02-14 3910730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ shp pritje percj. urdh 8 dt 24.1.2017 ft 215 dt 24.1.2017 ser 38797860
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,279 2017-02-06 2017-02-07 3110730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ shp pritje percj. pv emergj 23.1.2017 ft 9751523443 dt 16.1.2017 ser 120805323 pv 16.1.17 Brunilda Paja nr karte 024738489
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 3,300 2016-12-28 2016-12-29 41610730012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ shp pritje up 15 dt 7.3.2016 pv 7.3.2015 ft 35482 dt 24.12.16 ser 43115632 fh 67 dt 24.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 1,350 2016-12-12 2016-12-13 36110730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shp pritje percjell. up 15 dt 7.3.2016 pv 7.3.2016 ft 34244 dt 30.11.2016 s 42178144 fh 66 dt 1.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2016-11-21 2016-11-21 33010730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shpenz pritjr up 2 dt 14.1.2016 pv 15.1.2016 ft 9183 dt 20.10.2016 s 42113983 fh 55 dt 20.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2016-11-10 2016-11-10 32010730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Shpenz pritjr up 2 dt 14.1.2016 pv 15.1.2016 ft 9610 dt 7.11.2016 s 42113610 fh 58 dt 7.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MONIKA DHIMA Tirane 9,350 2016-10-25 2016-10-26 29810730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Lik shp pritje urdh 90 dt 27.9.16 ft 864 dt 27.9.2016 s 38545864
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,584 2016-10-25 2016-10-26 30010730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ Lik shp pritje pv emergj 19.9.2016 ft 125 dt 19.9.2016 s 39730125 fh 45 dt 19.9.2016 pv emergj 23.9.2016 ft 4991592748 s 120868017 fh 52/1 dt 23.9.2016 Brunilda Paja ID 024738489
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 10,000 2016-10-11 2016-10-12 27510730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shp pritje ft 7498 dt 15.9.2016 s 39292298 fh 47 dt 16.9.16 up 2 dt 14.1.2016 pv 15.1.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,650 2016-09-16 2016-09-19 24610730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz dreke zyrtare,rimbushje karte sim, urdh 94,dt.06.09.2016, fat 9719207,dt.07.09.2016, kupon 1,dt.7.9.16, pv emergjence dt.11.09.2016, fat 90609034,dt.11.09.2016,kupon 25,dt.11.9.16
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 4,950 2016-09-05 2016-09-06 23110730012016 Shpenzime per pritje e percjellje KQZ shpenz pritje percjellje, uje, U.P nr. 15 dt.07.03.2016, P.V dt. 07.03.2016, Fat nr. 23998, dt. 27.08.2016, seri 39507498, FH nr 41, dt. 29.08.2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave