Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 12,177,012.00 30 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-12-13 2018-12-14 37710730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shpenzim vendim gjyqi nr 184 dt 31.10.2017 per Dhimiter Ndini listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-12-03 2018-12-04 35810730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shpenzime vendime gjyqesore ,urdher nr.114 dt.03.12.2018,nentor 2018 listpagese 03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-11-08 2018-11-09 32710730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzekutim vendim gjyqesor per Dhimiter Ndini urdher vendimi gjykat nr 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-11-01 2018-11-02 31110730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp vend gjyqeaor paga punonjes ne liste pritje DH.Ndini urdh 36 dt 3.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-10-05 2018-10-08 27310730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018, Ekzekutim i vend gjyqesore, Dh Ndini, Urdher nr 184 dt 31.10.2017, Listepagese bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-10-01 2018-10-02 26810730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018, 602, Ekzekutim Vendimi Gjyqesor per Dh. Ndini, Urdher nr 86 dt 28.9.18, Listepagese bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-09-11 2018-09-13 24010730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018shp per ekzek vend gjyqes per larg nga puna, per Dhimite Ndini urdh per ekzek 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-09-03 2018-09-04 23610730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 pag pun ne liste pritje, urdh 79 dt 31.8.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-08-03 2018-08-06 21310730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzekutim vendim gjyqesor per Dhimiter Ndini urdher vendimi gjykat nr 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-08-01 2018-08-02 20910730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 paga punonjes ne list pritje dh.ndini urdh 73 dt 31.7.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-07-09 2018-07-10 19010730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018shp per ekzek vend gjyqes per larg nga puna, per Dhimite Ndini urdh per ekzek 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-07-02 2018-07-03 18010730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 SHP VENDIM GJUQ, DH NDINI, PAGA LIST PRITJE, URDH 63 DT 29.6.18 LIST
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-06-18 2018-06-19 16310730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzek vendim gjyqesor per larg nga puna, urdh eksek vendim gjyq 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-06-01 2018-06-04 15210730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 pages pun ne list pritje urdh 52 31.5.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-05-07 2018-05-08 13010730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzekutim vendim gjyqesor per Dhimiter Ndini urdher vendimi gjykat nr 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-05-02 2018-05-03 11910730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzek te vend gjyqesor paga ne liste pritje urdher 43 dt 30.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-04-11 2018-04-12 9810730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzekutim vendim gjyqesor per Dhimiter Ndini urdher vendimi gjykat nr 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-04-03 2018-04-04 8710730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp vend gjyqeaor paga punonjes ne liste pritje DH.Ndini urdh 36 dt 3.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-03-07 2018-03-08 6310730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp ekzek vend gjyqsor per dhimiter ndini, urdh ekzek gjykata 184 dt 31.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-03-01 2018-03-02 5410730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 lik detyrimi shkurt per punonjes list pritje Dhimiter Ndini urdh 21 dt 28.02.2018 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-02-20 2018-02-21 4710730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzekutim vendim gjyqesor per Dhimiter Ndini urdher vendimi gjykat nr 184 dt 31.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-02-01 2018-02-02 4110730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 pages janar per punonjes list pritje dhimiter ndini urdh 12 dt 31.1.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2018-01-16 2018-01-17 1310730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 shp per ekzek vendimi gjyqesor per Dhimiter Ndinin urdher vend gjukates nr 184 dt 31.10.2017 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2018-01-04 2018-01-11 910730012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ 2018 pag punonjes ne list pritje urdh 210 dt 30.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2017-12-06 2017-12-07 57110730012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna K Q Z lik vendim gjyqi ne favor te Dhimiter Ndini urdher egzekutim vullnetar VGJA 184 dt. 31.10.2017 listpagesa 5.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 92,217 2017-12-01 2017-12-04 56210730012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1073001 KQZ shp per ekzek vend gjyq punonjes ne list pritje paga nentor urdh 199 dt 30.11.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AGIM SULÇE Tirane 4,361,409 2017-11-15 2017-11-16 53110730012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna K Q Z VENDIM GJYQI URD. 189 DT 3.11.2017 SHTJEFEN ZYLA
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2017-11-15 2017-11-16 53210730012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna K Q Z lik vendim gjyqi ne favor te Dhimiter Ndini urdher egzekutim vullnetar VGJA 184 dt. 31.10.2017 listpagesa 14.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GENERAL DEBT COLLECTION Tirane 12,000 2015-10-27 2015-10-28 48210730012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna KQZ Lik tarife per shp gjyqesore urdh 149 dt 21.10.2015 vend gjyk 2888 dt 08.07.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) GENERAL DEBT COLLECTION Tirane 1,155,464 2015-09-25 2015-09-25 45710730012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna KQZ Tarifa per sherb.permbarimor paga vendim gjyqesor urdher 122 dt 24.07.2015 fat 65 s09992830 dt15.07.2015 vend.gjykate08.07.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave