Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,697,198.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 123,200 2018-12-24 2018-12-26 41810730012018 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001 KQZ 2018 lik ft autob qera nr 25 dt 20.12.18, sr 58697126 u prok 33 dt 9.10.18, ftesa 10.9.18, rap 89097 dt 10.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 167,200 2018-12-05 2018-12-06 37210730012018 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001 KQZ 2018 pagese qera ,fature nr.19.dt.30.11.2018 seri 58697120,urdher prok nr.33 dt.09.10.2018 ftes dt.10.09.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DH E M B E L I Tirane 105,600 2018-11-08 2018-11-09 32510730012018 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1073001 KQZ 2018 pages autob me qera urdh prok 33 dt 9.10.18 ft ofert 10.9.18 njof fit 10.9.18 fat 17 dt 31.10.18 ser 58697118
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MAG UTILITIES Tirane 401,821 2017-07-25 2017-07-26 37510730012017 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti K Q Z Lik qera mjeti kontr vazhd 1813/4 dt 21.04.2017 fat 48414410 nr 59 pv kol 5164 dt 19.07.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MAG UTILITIES Tirane 400,377 2017-07-14 2017-07-17 32410730012017 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti K Q Z karburant, urdh prok 13 dt 24.03.17 kont 1813/4 21.04.17 fat 39 31.5.17 ser 46824040 p.verb kola 1813/6 dt 15.6.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHPRESA - AL Tirane 414,000 2016-06-17 2016-06-17 16610730012016 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti KQZ Shpenz autobuz me qera, UP 20, dt.04.04.2016, ft.of. 04.04.2016, vlers.perf. dt.06.04.2016, nj.fit.13.04.2016, fat nr.78, dt.14.06.2016, seri 22489431
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) Indrit Loçka Tirane 85,000 2015-11-24 2015-11-25 52210730012015 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti KQZ Lik automjete me qera pv 4 dt 07.11.2015 fat 1107943 nr 37
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave