Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 664,660.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FASTECH Tirane 54,840 2018-10-26 2018-10-30 30110730012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave 1073001 KQZ 2018 shp rip komp, u.prok 30 dt 3.10.18 fat 838 dt 16.10.18 ser 66789188 f.hyr 24 17.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,250 2017-11-06 2017-11-07 52310730012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave K Q Z rip aut, rip elek, zgjat elek, pulla takse, p.ver 13.9.17 fat 221 ser 0002929 dt 13.9.17 f.hyr 66 dt 13.9.17 p.ver emergj 20.9.17 fat 8 dt 20.9.17, p.ver emergj 10.10.17 fat 7 ser 98007709 dt 10.10.17 p.ver emergj 12.10.17 pulla takse
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COMFORT Tirane 174,021 2015-10-28 2015-10-29 49010730012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave KQZ Lik sherb miremb kondicionere kontr vazhd 15/4 fat 19797532 nr 131
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COMFORT Tirane 399,045 2015-05-19 2015-05-20 18410730012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave KQZ Sherbim mirembajtje up. nr 9 dt 30.01.2015 ft.30.01.2015 njof. fit 18.02.2015 kont 150/4 dt 18.02.2015 fat55dt19793855 dt 08.05.15 pv. 150/6 dt 08.05.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BOIKEN VERLI Tirane 11,280 2015-03-09 2015-03-10 5410730012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave KQZ Sherbim kontrolli per riparim up. 1 dt 07.01.2015 pv. dt 15.01.2015 fat 153 seria 20619153 dt 07.02.2015 rap nr 172/2 dt 19.01.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TERMOIMPIANTI Tirane 9,600 2015-02-18 2015-02-19 3010730012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave KQZ Kontroll teknik kondicioner up nr.5 dt 13.01.2015 pv form 4 dt 14.01.2015 fat 5 dt 19.01.2015 seria 12837163 relac 1878/4 dt 19.01.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) IT GJERGJI KOMPJUTER Tirane 12,624 2015-02-04 2015-02-05 2410730012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave KQZ Riparim kompjuter proces verbal emergjence dt 30.12.2014 fature 125455187 dt.31.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave