Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,371,628.00 21 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIA MOTOR COMPANY Tirane 46,320 2018-12-19 2018-12-20 39810730012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ 2018 pages sherbim fat nr.5475 seri 68948472 dt.06.12.2018 autoriz nr.1953/1 dt 03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EDMOND BAKIASI Tirane 15,000 2018-10-24 2018-10-25 29610730012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ 2018 shp larje autom u.prok 12 dt 26.4.18 fat 1 dt 15.10.18 ser 002982
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POWER INDUSTRIES Tirane 267,600 2018-07-25 2018-07-26 20310730012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ 2018 riparim automjet u.prok 15 dt 14.5.18 ft ofert 14.5.18 raprt permb REF-69276-05-16-2018 fat 4 dt 16.7.18 ser 66237504
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIA MOTOR COMPANY Tirane 20,448 2018-07-19 2018-07-20 20110730012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ 2018 sherb automje autorizim 1070/1 dt 16.7.18 fat 3203 dt 17.7.18 ser 621793452
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 216,312 2017-06-13 2017-06-14 22810730012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ shp riparim automjetesh u.prok 38 dt 2.5.17 ftes ofert 02.5.2017 rend perfu fit 04.05.2017 fat 664 ser 50387751 fat 665 ser 5.387752 fat 666 ser 50387753 dt 07.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 178,704 2017-06-13 2017-06-14 22710730012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ shp riparim automjetesh u.prok 38 dt 2.5.17 ftes ofert 02.5.2017 rend perfu fit 04.05.2017 fat 661 ser 45082898 fat 662 ser 45082899 dt 06.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 113,784 2017-05-23 2017-05-24 18510730012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit K Q Z riparim automjetesh , urdh prok 38 dt 2.5.17, ftes ofert 2.5.17, renditje perfund 4.5.17 fat 616 ser 4582853 dt 17.05.2017 situac punimesh 17.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 21,600 2016-11-23 2016-11-24 33410730012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ sherb miremb automj pv emergj 11.11.2016 ft 335 dt 11.11.2016 s 41554170
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BESNIK MEÇI Tirane 34,560 2016-09-20 2016-09-21 24910730012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Shpenz riparim automjeti, PV konstatimit te defektit dt.01.09.2016, pv emergjence dt.01.09.2016, fat 01,seri 38961451,dt.01.09.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,050 2016-09-20 2016-09-21 25010730012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Riparim mjeti pv emergj 11.09.2016 pv konst 10.09.2016 fat 14 dt 10.09.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BESNIK MEÇI Tirane 191,880 2016-06-20 2016-06-20 16710730012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Shpenz mirembajtje mjete transporti, UP 28, dt.27.05.2016, ft.of. dt.27.05.2016, Vl.perf. dt.30.05.2016, nj.fit. dt.03.06.2016, fat nr.198, dt.06.06.2016, seri 33751998
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 11,323 2016-01-21 2016-01-21 1010730012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Sherbim printimi kont ne vazhdim 3093 dt 25.04.2015 fat 1009 s 23896829 dt 28.12.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 14,105 2015-11-17 2015-11-18 51210730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Sherbim printimi kont ne vazhdim n 3093 dt 25.04.2015 pv.dt.26.10.2015 fat 794 dt 31.10.2015 seria 23896614
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 13,304 2015-10-28 2015-10-29 48910730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Lik sherb printimi kontr vazhd 3093 dt 25.04.2015 fat 23896515 nr 695
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 27,922 2015-09-21 2015-09-22 45510730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Shpenzime printimi kont ne vazhdim 3093 dt 25.04.2015 fat 599 dt 26.08.2015 seria 21190911 pv. 26.08.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 100,553 2015-09-03 2015-09-04 42810730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Lik sherb printimi kontr vazhd 3093 dt 25.04.2015 fat 21190852
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 172,561 2015-07-07 2015-07-07 29710730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ sh kv 25.4.15 fat 30.6.15 pv 30.6.15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KADIU Tirane 528,000 2015-06-02 2015-06-02 21510730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Riparim auto up. nr 49 dt 08.04.15 ft. of.08.04.15 njof. fit 11.04.15 fat 256,255,257 dt 30.04.2015 s 19091538,19091537,19091539 pv. dt 30.04.15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 215,282 2015-06-02 2015-06-02 21610730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Sherbim printimi up. nr 40 dt 18.03.2015 ft. of.20.03.2015 njof. fit 30.03.2015 kont 3093 dt 25.04.2015 fat 380 seri 21190700 dt 25.05.2015 pv. 25.05.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) KOMBINAT - SERVIS Tirane 167,400 2015-03-12 2015-03-13 6210730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ riparim auto up. 21 dt 16.02.2015 ft. of. 16.02.2015 njof. fit 20.02.2015 fat 8 dt 23.02.2015 seria 11273480 situac. permb.23.02.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 4,920 2015-02-18 2015-02-19 2910730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Kontroll teknik automjete up.6 dt 13.01.2015 bl e vogel pv.1 dt 14.01.2015 pv 2 dt 14.01.2015 fat 3 seria 19244801 dt 16.01.2015 relac.16.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave