Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,426,430.00 9 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OL-VAHROM Tirane 99,280 2018-11-26 2018-11-27 35210730012018 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 1073001 KQZ 2018 pages ft lyerje zyrash nr 50 dt 22.11.2018 ,sr 65113453 up nr 39 dt 13.11.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AGFA Tirane 597,600 2018-10-15 2018-10-16 28610730012018 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 1073001 KQZ 2018 shp per izolim tarac kqz, riparim mag lunder, u.prok 25 dt 19.9.18 ft ofert 19.9.18 njof fit REF-86345-09-19-2018 fat 121 dt 10.10.18 ser 39188025 sit kryer punim 10.10.18 proc ver dor 10.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARBA/SH Tirane 438,000 2015-07-07 2015-07-07 29210730012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore KQZ sh up 8.6.15 fo 8.6.15 ft 15.6.15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BRILLANT LINE Tirane 111,000 2015-06-16 2015-06-17 24010730012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore KQZ Stukime dhe lyrje up. nr 74 dt 01.06.2015 pv. dt 02.06.2015 fat 156 seria 20658975 dt 08.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,700 2015-06-02 2015-06-02 21710730012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore KQZ Brave e fishek , pv.emergjence dt.04.05.2015 fat 7 dt 1117815 dt 04.05.15 fh. nr 36 dt 14.05.2015 ft.58 dt 17301358 dt 13.05.2015 fh. nr 37 dt 14.05.15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,250 2015-04-22 2015-04-23 12610730012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore KQZ Riparim brave pv. emergjente dt 23.03.2015 fdat 27 seri 1117941 dt 23.03.2015 kupon 9 dt 23.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OSMAN HIDRI Tirane 87,600 2015-04-16 2015-04-16 11810730012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore KQZ materiale e riparime up 46 26.03.2015 fat 718 s 14003445 fh 15 27.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DED PRENGA Tirane 40,000 2015-03-26 2015-03-27 7510730012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore KQZ Riparim i deres , up. nr 39 dt 18.03.2015 pv. dt.18.03.2015 fat 23 seria 004599 dt 19.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FRANKO CONSTRUCTION Tirane 48,000 2015-02-10 2015-02-11 2710730012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore KQZ Riparim i portes pv. emergjence dt.05.01.2015 fature 31 seria 87110931 dt 30.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave