Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 473,468.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSIG SH.A Tirane 132,984 2018-11-26 2018-12-03 35110730012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1073001 KQZ 2018 pages ft sigurim vjetor automjete nr 772 dt 22.11.2018 sr 42156322 up 41 dt 20.11.2018 ,ftese dt 20.11.2018 ,raport dt 20.11.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSIG SH.A Tirane 18,444 2018-01-25 2018-01-26 3210730012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 1073001 KQZ 2018 sig vjet per automjet urdh 7 dt 17.10.18 fat 35 dt 18.1.18 ser 52244635
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSIG SH.A Tirane 114,540 2017-11-15 2017-11-16 53410730012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit K Q Z SIGURACION MJETI URP 65 DT 6.11.2017 NJ FIT .7.11.2017 FAT 460 DT 10.11.2017 SERI 52244100
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Tirane 114,500 2016-11-21 2016-11-21 33210730012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit KQZ Shpenzimi sigurac. automj. up 49 dt 10.11.2016 ftes 10.11.2016 vlers perf 11.11.2016 ft 1229 dt 14.11.2016 s 42153620
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Tirane 93,000 2015-11-24 2015-11-25 51910730012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit KQZ Lik sig vjetor automjeti up 84 dt 23.10.2015 pv 27.10.2015 fat 22945518 nr 1268
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave