Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 9,825,601.00 46 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,820 2018-12-18 2018-12-19 39310730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek nentor fat nr.303639765 dt.30.11.2018 kont 648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 141,220 2018-11-14 2018-11-16 33510730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek tetor 2018 kodi H 648239 fat 290290661 dt 31.10..18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 142,900 2018-10-24 2018-10-25 28710730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek shtator 2018 kodi H 648239 fat 289409289 dt 30.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 143,740 2018-09-14 2018-09-18 24910730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek gusht 2018 kodi H 648239 fat 288409689 dt 31.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 181,540 2018-08-23 2018-08-24 21610730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek korrik 2018 kodi H 648239 fat 287447828 dt 31.7.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 163,900 2018-07-12 2018-07-13 19210730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek qershor 2018 kodi H 648239 fat 254258094 dt 30.6.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 142,060 2018-06-18 2018-06-19 164110730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek maj 2018 kodi H 648239 fat 253171952dt 31.5.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 120,220 2018-05-14 2018-05-15 13710730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek prill 18 kodi H 648239 fat 251970648 dt 30.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 214,300 2018-04-16 2018-04-17 10110730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek mars 2018 kodi H 648239 fat 250795726dt 31.3.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 214,300 2018-03-13 2018-03-15 6810730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek shkurt 2018 kodi H 648239 fat 249624229 dt 28.2.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 205,900 2018-02-20 2018-02-21 4510730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek janar 2018 kodi H 648239 fat 248405398 dt 31.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 251,260 2018-01-18 2018-01-19 2610730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek dhjetor 2017 kodi H 648239 fat 247246609 dt 31.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 198,340 2017-12-27 2017-12-29 64010730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 246054769 dt 30.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 163,900 2017-11-24 2017-11-30 55310730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 244531472 dt 31.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 131,980 2017-10-24 2017-10-25 50510730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z energji shtator 2017 kontrate H 648239 fat. 243467784 dt 30.09.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 179,860 2017-09-21 2017-09-22 46810730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z Lik energji, fat seri 242408367, dt.31.08.2017, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 280,660 2017-08-22 2017-08-23 40710730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z Lik energji, fat seri 240998535, dt.31.07.2017, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 289,060 2017-07-12 2017-07-13 32010730012017 Elektricitet 1073001 1073001- KQZ, energji Qershor 17, ft nr 239793736 dt 30.6.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 144,580 2017-06-21 2017-06-23 25210730012017 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 655545448 dt 31.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 215,980 2017-05-22 2017-05-23 17910730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 654208509 dt 30.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 210,100 2017-04-28 2017-05-02 13110730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 652568969 dt 31.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,782 2017-04-07 2017-04-11 10510730012017 Elektricitet 1073001 KQZ energji nr kont H648239 fat 31.8.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 185,740 2017-03-27 2017-03-28 8710730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 651469722 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2017-03-03 2017-03-06 7010730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, marev 3358 dt 30.9.2016lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 252,100 2017-02-23 2017-02-24 5110730012017 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji kontrate TR1H110059648239 ser 650550667 dt 31.1.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2017-02-06 2017-02-07 3410730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, marev 3358 dt 30.9.2016lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 314,260 2017-01-26 2017-01-30 2110730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji kontrate TR1H110059648239 ser 648182808 dt 31.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2017-01-24 2017-01-25 1610730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z 1073001 KQZ Lik energji, marev 3358 dt 30.9.2016lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 194,980 2016-12-19 2016-12-20 28810730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik ene.el kontr TR1H110059648239 s 648045696dt 30.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2016-12-06 2016-12-07 35410730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239 mareveshje 3358 dt 30.9.16
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 126,100 2016-11-30 2016-11-30 33710730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji m tetor 2016 kontr TR1H110059648239 dt 31.10.2016 serr 646442056
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2016-11-08 2016-11-08 31110730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239 AKT MAREVoshee 3358 DT 30.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2016-10-21 2016-10-24 29410730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 133,660 2016-10-20 2016-10-21 28910730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik ene.el kontr TR1H110059648239 s 644929911 dt 30.9.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2016-09-30 2016-09-30 26010730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 387,194 2016-05-06 2016-05-09 10810730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lidhje e re me OSHEE shkresa 8059 dt 29.12.2015 autorizim 8061 dt 29.12.2015 fat8 seria 25117258 dt 11.01.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 266,112 2015-12-23 2015-12-24 59310730012015 Elektricitet KQZ Energjia kont 1547 dt 13.02.2015 aneks kont.5348 dt 25.05.2015 fat 07.12.2015 s05962324
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 266,112 2015-12-07 2015-12-09 53610730012015 Elektricitet KQZ Lik energji fat 05962311 kontr 1547 dt 13.02.2015 aneks kontr 5348 dt 25.05.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 266,112 2015-11-17 2015-11-18 50910730012015 Elektricitet KQZ Energjia tetor 2015 kont 1547 dt 13.02.2015 fat 05962302 dt 12.10.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 266,112 2015-10-14 2015-10-15 47410730012015 Elektricitet KQZ Energji elektrike gusht kont.1547 dt 13.02.2015 aneks kont.5348 dt 25.05.2015 fat 05965034 dt 04.08.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave