Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 166,128.00 4 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 12,000 2018-09-20 2018-09-24 25510730012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 KQZ 2018 etiketa adeziv urdh prok 24 dt 13.9.18 fat 178 dt 17.9.18 ser 63068248 f.hyr 16 dt 19.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) T4 TANUSHI Tirane 12,120 2018-09-14 2018-09-18 25110730012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 KQZ 2018 shp xham 6 adez i perpunuar per tav , urdh prok 23 dt 13.9.18 fat 741 dt 13.9.18 ser 62259741 f.hyr 14 dt 13.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OSMAN HIDRI Tirane 118,008 2018-06-06 2018-06-07 15810730012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 KQZ 2018 mater i tjer mirmb urdh 20 dt 28.5.18 fat 304 dt 30.5.18 ser 63551909 f.hyr 11 dt 4.6.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 24,000 2018-05-07 2018-05-08 12510730012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 KQZ 2018 etiket per prot u.prok 9 dt 26.4.18 fat 76 dt 27.4.18 ser 58781146 f.hyr 06 dt 2.5.18
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave