Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 20,501,194.00 14 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) InfoSoft Office Tirane 90,000 2018-10-26 2018-10-30 30410730012018 Kancelari 1073001 KQZ 2018 shp dosje letra zarfe, urdh prok 38 dt 23.10.18 fat 228958254 ,228958254 dt 24.10.18 f,hyr 27 dt 25.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) InfoSoft Office Tirane 26,500 2018-09-25 2018-09-26 26210730012018 Kancelari 1073001 KQZ 2018, Boje Printeri, UP nr 27 dt 20.9.18, Ft s 228954762 dt 20.9.18, fh n 18 dt 20.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 657,130 2018-03-28 2018-03-29 8110730012018 Kancelari 1073001 KQZ 2018 kancelari u.prok 5 dt 9.3.18 ft ofert 12.3.18 fat 356 dt 16.3.18 ser 58790699 f.hyr 3 dt 20.3.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) InfoSoft Office Tirane 55,500 2017-12-06 2017-12-11 56610730012017 Kancelari K Q Z leter pv 02.11.2017 fat. 228928697 dt. 02.11.2017 fh 69 dt. 02.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHKELZEN NUNAJ Tirane 519,540 2017-07-20 2017-07-21 35710730012017 Kancelari K Q Z kancelari u.prok 52 dt 27.6.17 kont 4465/3 dt 29.6.17 fat 43 dt 8.7.17 ser 37805628 f.hyr 59 dt 9.7.17 p.verb kolaud 4463/5 dt 9.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SHKELZEN NUNAJ Tirane 9,090,862 2017-05-19 2017-05-22 17510730012017 Kancelari K Q Z kancelari, urdh prok 25 dt 11.4.17, kont 2135/7 dt 18.4.17 polic sig kont 0007535 dt 18.4.17 fat 24 ser 37805609 dt 6.5.17 f.hyr 18 dt 06.5.17 p.ver kolaud 2135/10 dt 06.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 192,880 2016-06-09 2016-06-10 15310730012016 Kancelari KQZ kancelari, UP nr.29,dt.27.5.16, ft.of.dt.27.5.16, Vl.perf.dt.30.5.16, fat nr.549, dt.01.06.2016, seri 35608373, fh. 24, dt.01.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARIANA SHKORA Tirane 180,000 2016-05-26 2016-05-26 13310730012016 Kancelari KQZ Shpenz bl bojera printeriv e fotokopje, U.P nr 26, dt. 10.05.2016, ft. of. dt.10.05.2016, vl.perf. dt. 11.05.2016, nj.fit.dt.16.05.2016, fat nr, 600, dt. 18.05.2016, seri 8026600, F.H. 22, dt. 18.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "55" Tirane 200,000 2015-07-13 2015-07-15 31810730012015 Kancelari KQZ Sherbim publikimi urdher 77 dt 26.05.2015 kont 5485/16 dt 01.06.2015 fat nr 28 seria 07917838 dt 22.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 9,463,062 2015-05-05 2015-05-06 15010730012015 Kancelari KQZ Kancelari up. nr 31 dt 07.03.2015 njof.fit 2029/4 dt 04.04.2015 kont2029/6 dt 07.04.2015 fat 119818840 dt 24.04.2015 fh.30 dt 30.04.2015 akt. kol. nr 2029/8 dt 30.04.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) C.C.S. OFFICE Tirane 8,500 2015-03-09 2015-03-10 5310730012015 Kancelari KQZ toner per kompjuter , pv. emergjence dt 03.03.2015 fat 16130 seria 125443356 dt 03.03.2015 fh. 09 dtn 03.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) C.C.S. OFFICE Tirane 8,500 2015-02-10 2015-02-11 2610730012015 Kancelari KQZ Toner per kompjuter , pv emergjence dt.03.02.2015 fat 15558 seria 125442784 dt.03.02.2015 fh nr 03 dt 03.02.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EURO OFFICE Tirane 6,120 2015-02-10 2015-02-11 2810730012015 Kancelari KQZ Blloqe up.4 dt 13.01.2015 ft of. dt 19.01.2015 vleresim perfundimtar 22.01.2015 fat 125829411 dt 23.01.2015 fh 02 dt 23.01.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,600 2015-02-04 2015-02-05 2510730012015 Kancelari KQZ blerje usb proc. verbal emergjence dt 02.02.2015 fat 8 seri 0014248 dt 02.02.2015 kup. tat.6 dt.02.02.2015 fh.3 dt.02.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave